Umów wizytę 60 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem od ponad 20 lat związany z 5 Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Krakowie. Posiadam specjalizacje z neurologii i rehabilitacji medycznej. Zajmuje się wszystkimi schorzeniami neurologicznymi,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem od ponad 20 lat związany z 5 Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Krakowie. Posiadam specjalizacje z neurologii i rehabilitacji medycznej. Zajmuje się wszystkimi schorzeniami neurologicznymi, w tym bólem i dysfunkcjami narządu ruchu. Pracuję na kierowniczych stanowiskach zarówno w Szpitalu jak i w prywatnych Centrach Medycznych. W swojej wieloletniej praktyce wykorzystuję najnowocześniejsze metody diagnostyki i terapii. Wykonuję USG narządu ruchu i nerwów obwodowych oraz badanie EMG.

  Jestem autorem wielu programów rehabilitacyjnych w różnych schorzeniach neurologicznych i ortopedycznych ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń stawu barkowego, biodrowego i kręgosłupa. Ukończyłem liczne kursy i szkolenia, w tym terapię manualną. Interesuje się nowatorskimi metodami leczenia bólu w tym wykorzystaniem niskich temperatur w medycynie.

  Gazeta Krakowska wyróżniła mnie jako lekarza godnego polecenia w Małopolsce, a portal Znany Lekarz najbardziej godnym zaufania specjalistą w 2016 r. a

Specjalizacje

 • Neurologia
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi ( obecnie Uniwersytet Medyczny)

Publikacje

 • Wiele publikacji w prasie naukowej

Nagrody i wyróżnienia

 • Lekarz godny polecenia w Małopolsce - Gazeta Krakowska
 • Najbardziej godny zaufania specjalista w 2016 r. - ZnanyLekarz

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
45 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Pan doktor to wykwalifikowany specjalista. Dokładny w badaniu. Pomógł mi. Objawy mojej choroby ustąpiły. Teraz moje wizyty są bardziej pod kątem kontrolnym. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

 • K
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurologiczna

  Geniusz, który przywraca światło i blask. Dawno nie trafiłam na tak miłego i otwartego na problemy pacjenta lekarza. Czułam, że została mi poświęcona pełna uwaga ze strony Pana Doktora, jak również czas wizyty był adekwatny do problemu z jakim przyszłam- nie była to wizyta na zasadzie "wejść i wyjść". Do momentu wykonania badania potwierdzającego możliwą chorobę, Pan doktor przepisał mi leki, które nim zostanie wdrożone pełne leczenie pomogą uśmierzyć mi ból i normalnie funkcjonować, za co jestem ogromnie wdzięczna. Klinika, w której miałam umówioną wizytę na najwyższym poziomie. Jestem usatysfakcjonowana wszystkimi aspektami związanymi z tą wizytą.

  Kolejną wizytę również umówię u doktora Suszko. Z całą pewnością będę go polecać osobom szukającym wybitnego neurologa, po prostu lekarz z pasją i duszą, wirtuoz w medycynie.

 • J
  Lokalizacja: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w KrakowieUsługa: uraz kolana

  Jako lekarz świetny fachowiec w swojej dziedzinie Bardzo miły w rozmowie z pacjentem Jestem już czwarty raz na rehabilitacji w ciągu ostatnich poru lat i za każdym razem ten sam wysoki poziom.Znaczna poprawa w dolegliwościach Polecam jako doskonałego ortopedę i lekarza który swoją wiedzą pomaga osobą z różnymi schorzeniami

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurologiczna

  Profesjonalizm...! Wspaniały lekarz i człowiek! Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, w której lekarz tak dokładnie i szczegółowo interpretował moje badania... Mogłam o wszystko zapytać, miałam ten czas tylko dla siebie... Zdecydowanie polecam wizytę! Panie Doktorze, dziękuję:)

 • A
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurologiczna

  Fanstasztyczny lekarz i specjalista. Empatyczny i uprzejmy. Rozwiewa wszystkie watpilowsci pacjenta. Polecam z całego serca.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest cudowny! Chyba nigdy nie miałam do czynienia z tak rzeczowym, kompetentnym, dokładnym i miłym lekarzem! Z cierpliwością anioła, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Poświęca tyle czasu ile potrzeba!
  Jestem bardzo zadowolona i uspokojona.
  Dziękuję i polecam wizytę każdemu kto potrzebuje konsultacji neurologicznej!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pełen profesjonalizm. Polecam pana doktora serdecznie. Z moim problemem byłam już u kilku lekarzy i żaden nie wykazał chęci pomocy, tylko pan doktor podjął się leczenia i dał nadzieję na wyleczenie.

 • A
  Lokalizacja: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie

  Lekarz z dużą uprzejmością i ciepłem wobec pacjenta, który przychodzi z problemami zdrowotnymi do jego gabinetu. Badanie jest wykonywane szczegółowo i wnikliwie. Dużo się pyta pacjenta o historię choroby, o tryb życia, aby u chorego skuteczniej znaleźć przyczynę danego schorzenia. To jest chyba najważniejsze i najcenniejsze, gdyż można wtedy podjąć właściwe leczenie. Wszystko z profesjonalizmem. Polecam

 • L

  Polecam pana doktora z pełną odpowiedzialnością, cierpliwy, tłumaczący wszystko, zajął się moją chorobą rzeczywiście i myślę ,że skutecznie, za miesiąc wizyta kontrolna.

 • Lokalizacja: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w KrakowieUsługa: rehabilitacja neurologiczna

  Dzień dobry!
  Polecam pana doktora Roberta Suszko.
  Lekarz,który podchodzi z ogromnym zaangażowaniem do swojej pracy oraz pacjenta.Dokładny fachowiec, opinia dobry lekarz to za mało, gdy w grę wchodzi profesjonalizm połączony z doświadczeniem.
  Podczas wizyty poświęcił mi dużo czasu, wyjaśnił sporo rzeczy.Bardzo uprzejmy,rzetelny,miły lekarz i człowiek.
  Dziękuję i szczerze polecam.
  Helena Myronowa