Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 40 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem od ponad 20 lat związany z 5 Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Krakowie. Posiadam specjalizacje z neurologii i rehabilitacji medycznej. Zajmuje się wszystkimi schorzeniami neurologicznymi,… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem od ponad 20 lat związany z 5 Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Krakowie. Posiadam specjalizacje z neurologii i rehabilitacji medycznej. Zajmuje się wszystkimi schorzeniami neurologicznymi, w tym bólem i dysfunkcjami narządu ruchu. Pracuję na kierowniczych stanowiskach zarówno w Szpitalu jak i w prywatnych Centrach Medycznych. W swojej wieloletniej praktyce wykorzystuję najnowocześniejsze metody diagnostyki i terapii. Wykonuję USG narządu ruchu i nerwów obwodowych oraz badanie EMG.

  Jestem autorem wielu programów rehabilitacyjnych w różnych schorzeniach neurologicznych i ortopedycznych ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń stawu barkowego, biodrowego i kręgosłupa. Ukończyłem liczne kursy i szkolenia, w tym terapię manualną. Interesuje się nowatorskimi metodami leczenia bólu w tym wykorzystaniem niskich temperatur w medycynie.

  Gazeta Krakowska wyróżniła mnie jako lekarza godnego polecenia w Małopolsce, a portal Znany Lekarz najbardziej godnym zaufania specjalistą w 2016 r. a

Specjalizacje

 • Neurologia
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi ( obecnie Uniwersytet Medyczny)

Publikacje

 • Wiele publikacji w prasie naukowej

Nagrody i wyróżnienia

 • Lekarz godny polecenia w Małopolsce - Gazeta Krakowska
 • Najbardziej godny zaufania specjalista w 2016 r. - ZnanyLekarz

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: bóle głowy

  Lekarz, który emanuje serdecznością i cierpliwością. Pan Doktor odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania, wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Bardzo dokładnie wykonuje badania. Człowiek kompetentny z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Gabinet wyposażony na najwyższym poziomie. Polecam.

 • B
  Lokalizacja: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w KrakowieUsługa: ból kręgosłupa

  Nie spotkałam jeszcze tak wybitnego i wyjątkowego lekarza. Człowiek Anioł, chcący pomóc za wszelką cenę. Pełen empatii i życzliwości. Pan doktor od razu w trakcie pierwszej wizyty postawił trafną diagnozę. Leczenie, które zaproponował jest wyjątkowo skuteczne, a leki zostały tak dobrane, że nie odczuwam żadnych negatywnych skutków ich zażywania.
  Wszystkie pozytywne opinie potwierdziły się. Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc. Serdecznie polecam.

 • P
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: Ból ręki

  Cudowny lekarz i wyjątkowy człowiek, którego serdecznie polecam. Lekarz z powołania. Profesjonalista w każdym calu. Ogromna wiedza i doświadczenie. Podczas wizyty pełna diagnostyka i chęć dotarcia do przyczyny choroby i bólu. Wywiad bardzo szczegółowy. Pan Doktor serdeczny i życzliwy. Priorytetem przez duże "P" jest dla niego pacjent i jego zdrowie. Ogromny szacunek Panie Doktorze za skuteczność leczenia, oby więcej takich lekarzy.

 • A
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: ból pleców

  Doktor jest profesjonalny i konkretny.Ma dużą wiedzę i doświadczenie,sympatyczny podczas wizyty.Zalecone lekarstwa samą skuteczne,leczenie przebiega tak jak przedstawił to lekarz.

 • D
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurologiczna

  Gorąco polecam Pana doktora,
  Doskonały specjalista, wspaniały cudowny człowiek.
  Kompetentny lekarz, komunikatywny i przyjazny pacjentowi, z ogromną wiedzą i doświadczeniem .
  Wysłuchał, dokładnie zbadał i bez problemu rozpoznał co synowi dolega , wystawiając diagnozę.
  Informacje zostały nam podane w sposób przejrzysty,jasny, rzetelny i fachowy. Na wszelkie pytania uzyskaliśmy odpowiedz.
  Serdecznie dziękujemy

 • M
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: migreny

  Wybitny specjalista, kulturalny, elokwentny, umiejący słuchać pacjenta, doskonale diagnozujący, z pewnością najnowszej generacji sprzęt medyczny w klinice pomaga w rozpoznaniu dolegliwości...a co najważniejsze wdrożone leczenie przynosi efekty, dziękuję za okazaną troskę i serdeczność.

 • S
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: Migrena

  Przeprowadził dokładnie badanie i wywiad. Pozytywnie nastawiony do pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Duży profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Świetny specjalista godny polecenia.

 • D
  Lokalizacja: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w KrakowieUsługa: Dyskopatie

  Genialny lekarz i kompetentny człowiek z ogromnym sercem,ma super podejście do pacjenta,poświęca tyle czasu na badanie ile potrzeba,jest bardzo dokładny, trafnie diagnozuje, wykonuje wiele badań na miejscu, bezpośredni w kontakcie. Polecam

 • A
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: ból i drętwienie nogi

  Do Pana Doktora trafiłam z  bólem i drętwieniem nogi. Wstępnie i jak później okazało się bardzo trafnie zdiagnozowana zostałam na pierwszej wizycie. Zalecony rezonans magnetyczny tylko potwierdził diagnozę. Przepisane leczenie i rehabilitacja przyniosły ulgę. Dodatkowo pragnę nadmienić, że leki pomimo moich silnych reakcji alergicznych zostały dobrane bardzo profesjonalnie.

 • B
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: Ból ręki

  Doktor Suszko poświęca tyle czasu ile potrzeba, nie patrzy na zegarek, uwaga skupiona na pacjencie, odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy w sposób zrozumiały kwestie medyczne, pełen empatii, na plus specjalistyczne badania można wykonać na miejscu.