Umów wizytę
47 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem od ponad 20 lat związany z 5 Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Krakowie. Posiadam specjalizacje z neurologii i rehabilitacji medycznej. Zajmuje się wszystkimi schorzeniami neurologicznymi,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurologiczna

  Jest to moja pierwsza wizyta u Pana dr. Po wyczerpującym wywiadzie na temat mojego schorzenia i zbadaniu mnie przez Pana dr, dostałem skierowanie na badania i pilny kontakt z Panem dr z otrzymanymi wynikami. Wizyta według mnie była udana, rzeczowa i konkretna. Pan dr posiada dużą wiedzę, jest zainteresowany stanem pacjenta, bardzo miły i uprzejmy, widać że zależy mu na dobru pacjenta i dalszym działaniu aby pomóc pacjentowi. Pozostaje w dalszym leczeniu i szczerze polecam Pana dr.

 • A
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurologiczna

  Bardzo dobry specjalista, dokładnie opisał przyczyny problemu i pomógł ustalić leczenie. Dr Suszko rzetelnie podchodzi do swojej pracy i nie traktuje pacjenta przedmiotowo, każdy przypadek jest ważny.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurologiczna

  Bardzo kompetentny lekarz, życzliwy i sympatyczny. Z dużym spokojem tłumaczy pacjentowi powód jego dolegliwości. Wizyta trwa długo bez pośpiechu i stresu, że zapomni się o czymś powiedzieć. Bardzo dokładnie zostały przeanalizowane wyniki moich badań. Zdecydowanie polecam wizytę u Pana Doktora.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona przebiegiem wizyty porównując ją do moich wcześniejszych kontaktów z różnymi lekarzami. P. Robert Suszko rozmawia z pacjentem spokojnie i rzeczowo, cierpliwie tłumaczy i udziela wyczerpujących odpowiedzi. Jest bardzo kompetentny, dokładnie analizuje wyniki badań oraz zgłaszane przez pacjenta objawy i dolegliwości. Polecam 100% Pana doktora!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny lekarz, który nie jest zorientowany "na kasę", tylko kieruje się dobrem pacjenta i do problemu podchodzi kompleksowo, a nie tylko w ramach swojej specjalizacji. Przy tym bardzo kulturalny i sympatyczny.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurologiczna

  Bardzo pozytywne wrażenie. Pan doktor był życzliwy, dokładny i bardzo zaangażowany. Odpowiedział na wszelkie nurtujące mnie pytania. Czułam, że jestem w dobrych rękach.

 • A

  Pan doktor to wykwalifikowany specjalista. Dokładny w badaniu. Pomógł mi. Objawy mojej choroby ustąpiły. Teraz moje wizyty są bardziej pod kątem kontrolnym. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

 • J
  Lokalizacja: 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w KrakowieUsługa: uraz kolana

  Jako lekarz świetny fachowiec w swojej dziedzinie Bardzo miły w rozmowie z pacjentem Jestem już czwarty raz na rehabilitacji w ciągu ostatnich poru lat i za każdym razem ten sam wysoki poziom.Znaczna poprawa w dolegliwościach Polecam jako doskonałego ortopedę i lekarza który swoją wiedzą pomaga osobą z różnymi schorzeniami

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurologiczna

  Profesjonalizm...! Wspaniały lekarz i człowiek! Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, w której lekarz tak dokładnie i szczegółowo interpretował moje badania... Mogłam o wszystko zapytać, miałam ten czas tylko dla siebie... Zdecydowanie polecam wizytę! Panie Doktorze, dziękuję:)

 • A
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE KrakówUsługa: konsultacja neurologiczna

  Fanstasztyczny lekarz i specjalista. Empatyczny i uprzejmy. Rozwiewa wszystkie watpilowsci pacjenta. Polecam z całego serca.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem od ponad 20 lat związany z 5 Wojskowym Szpitalem Klinicznym w Krakowie. Posiadam specjalizacje z neurologii i rehabilitacji medycznej. Zajmuje się wszystkimi schorzeniami neurologicznymi, w tym bólem i dysfunkcjami narządu ruchu. Pracuję na kierowniczych stanowiskach zarówno w Szpitalu jak i w prywatnych Centrach Medycznych. W swojej wieloletniej praktyce wykorzystuję najnowocześniejsze metody diagnostyki i terapii. Wykonuję USG narządu ruchu i nerwów obwodowych oraz badanie EMG.

  Jestem autorem wielu programów rehabilitacyjnych w różnych schorzeniach neurologicznych i ortopedycznych ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń stawu barkowego, biodrowego i kręgosłupa. Ukończyłem liczne kursy i szkolenia, w tym terapię manualną. Interesuje się nowatorskimi metodami leczenia bólu w tym wykorzystaniem niskich temperatur w medycynie.

  Gazeta Krakowska wyróżniła mnie jako lekarza godnego polecenia w Małopolsce, a portal Znany Lekarz najbardziej godnym zaufania specjalistą w 2016 r. a

Specjalizacje

 • Neurologia
 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi ( obecnie Uniwersytet Medyczny)

Publikacje

 • Wiele publikacji w prasie naukowej

Nagrody i wyróżnienia

 • Lekarz godny polecenia w Małopolsce - Gazeta Krakowska
 • Najbardziej godny zaufania specjalista w 2016 r. - ZnanyLekarz