dr n. med.

Robert Rokicki

Ortopeda, Chirurg, Lekarz sportowy

62 opinie +dodaj

Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ RMED Centrum Medyczne: www.rmed.pl Członek Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie, dr n.med. Robert… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ RMED Centrum Medyczne: www.rmed.pl

  Członek Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie, dr n.med. Robert Rokicki jest absolwentem Wojskowej Akademiii Medycznej. Dyplom, tytuł oraz uprawnienia wykonywania zawodu lekarza medycyny otrzymał w 1988 roku. W 1997 roku po złożeniu egzaminu specjalizacyjnego (Zarząd Wojskowej Służby Zdrowia - MON) otrzymał tytuł specjalisty II stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii. Trzy lata później w Wojskowej Akademii Medycznej w łodzi obronił pracę dyplomową oraz zadał egzamin doktorski.

  Wśród licznych specjalizacji w zakresie ortopedii, najbardziej interesują go dysfunkcje w obrębie ręki. Doświadczenie zawodowe w tym zakresie zdobył m.in. pracując na stanowisku adiunkta w Klinice Chirurgii Ręki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralnym Szpitalu Weteranów. Swoją wiedzę aktualizuje i pogłębia uczestnicząc również w licznych szkoleniach i zjazdach naukowych (np. VII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki). Jest autorem i współautorem wielu artykułów opublikowanych w specjalistycznych czasopismach medycznych takich jak np. Kwartalnik Ortopedyczny. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki, o czym świadczy fakt pełnienia funkcji sekretarza PTChR.

  Dr n.med. Robert Rokicki specjalizuje się w badania ultrasonograficznych ortopedycznych, zabiegach artroskopowych oraz przeprowadzaniu biopsji kości. Zakłada wyciąg szkieletowy, składa złamania i zespala odłamy kostne, przeprowadza zabieg amputacji kończyn rekonstrukcję stów, a także rekonstrukcję więzadła krzyżowego.

  Głównym obszarem jego zainteresowań są jednak dysfunkcje w obrębie ręki. W tym zakresie zajmuje się leczeniem zatrzaskowego zapalenia pochewek i choroby de Quervein, choroby Dupuytrena, zespołu cieśni kanału nadgarstka i kanału Guyona, ręki reumatoidalnej czy łokcia tenisisty. Posiada doświadczenie w korekcji blizn ręki, przykurczów pooparzeniowych i pourazowych, rekonstrukcji zastarzałych uszkodzeń ścięgien zginaczy z zastosowaniem implantu, rekonstrukcji nerwów kończyny górnej oraz wycięcia ganglionów i guzów tkanek miękkich ręki.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
62 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: uszkodzenie chrząstki trójkątnej

  Nie polecam lekarza , byłam u doktora 6 razy na wizycie prywatnej, miałam uszkodzenie chrząstki trójkątnej z każda wizyta lekarza nie wiedział z czym do niego przyjeżdżam ( jeśli place to myślę że doktor powinien się bardziej zainteresować pacjentem) , u.oeil się ze mną w przychodni nie zjawił się ,miał mnie przyjąć na oddzial nie pamiętał o tym . Całe szczęście że operacje zrobiłam prywatnie bo już 4 rok mija a o operacji ani słuchu. Nie polecam

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje chirurgia ręki

  Bardzo dobry specjalista. Profesjonalny,sympatyczny i kompetentny. Przyjety zostalem nawet przed wyznaczona godzina, co jest dla mnie duzym plusem. Pan Doktor byl bardzo mily, wyczerpujaco wyjasnil nurtujace mnie watpliwosci. Z czysyym sumieniem polecam uslugi Pana Doktora.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje chirurgia ręki

  Zgłosiłam się do gabinetu po poradę,jestem zadowolona z konsultacji i wizyty jeżeli będę miała problemy wrócę.
  Polecam lekarza.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: staw skokowy

  Lekarz konkretny, rzeczowy, profesjonalny, opanowany. Zaproponował nowe metody działania, gdy inni nie mają już pomysłów.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje chirurgia ręki

  Bardzo ciepły,opanowany,merytoryczny,oszczędny w słowach i bardzo zajęty;-). Ale polecam z całą odpowiedzialnością.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Robert Rokicki to lekarz bardzo kompetentny, uważny w diagnozie i konkretny w wypowiedziach. Jednocześnie kulturalny i sympatyczny. Operował moje dłonie już wcześniej z dobrym efektem, więc mogę stwierdzić, że jest wysokiej klasy chirurgiem. Polecam go wszystkim!!!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Profesjonalne podejście. Konkretnie wytłumaczył jakie zabiegi można przeprowadzić , jakie mogą być skutki. Podjął się leczenia.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje chirurgia ręki

  Nareszcie trafiłam na bardzo kompetentnego lekarza.Wyjaśnił mi wszystko dotyczące mojego schorzenia.Otrzymałam skierowanie na zabieg operacyjny,ponieważ w moim przypadku nie ma już innego leczenia. Zapisałam się na zabieg,szkoda tylko, że okres oczekiwania jest aż 2 lata. Nie wiem tylko jak można z bólem czekać aż tak długo,ale przecież to nie wina lekarzy.Pana Doktora polecam wszystkim, którzy mają kłopoty z kończynami górnymi. Pacjentka z Kutna.

 • O

  Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i rzeczowo. Pan doktor przejrzał po kolei wszystkie płyty z rezonansami i tomografem które ze sobą przyniosłam. Był to w stanie zrobić w 15 minut na co inny lekarz kazał mi czekać 2 tygodnie ( bo to setki zdjęć do przejrzenia i nie ma na to czasu w czasie wizyty). Wyjaśnił co można zrobić z łokciem po takim urazie i braku poprawy (ręka nie chce się wyprostować) pomimo 4 miesięcznej rehabilitacji oraz wypisał skierowanie do szpitala. Jesteśmy pełni nadziei, że wszystko się uda i ręka wróci do pełnej sprawności. Jak na chwilę obecną, fachowe podejście pana doktora i jego profesjonalizm pozwalają mi z czystym sumieniem polecić go innym pacjentom.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje chirurgia ręki

  Bardzo dobry lekarz.wizyta przebiegła
  dość rzeczowo.Krótko zwięźle i na temat.Tylko więcej takie lekarz z takie podejściem do pacjenta.