dr n. med.

Robert Rokicki

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Chirurg, Lekarz sportowy

65 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ RMED Centrum Medyczne: www.rmed.pl Członek Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie, dr n.med. Robert… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
65 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje chirurgia ręki

  Ze wszech miar polecam tego lekarza. Oprócz bardzo wysokiej fachowości dodatkowo wysoka kultura osobista i charyzma.
  Andrzej Buchalski

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje chirurgia ręki

  Będąc na wizycie Pan Doktor profesjonalnie podszedł do mojego problemu związanego z kończyną górną. Bardzo rzeczowy, kompetentny, konkretny, a przy tym kulturalny i sympatyczny. Jestem zadowolona z konsultacji. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora innym pacjentom

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: uraz

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Lekarz spokojnie i dokładnie opowiedział co dokładnie mi się przydarzyło oraz jakie są konsekwencje. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Objaśnienia jakich udzielał były zrozumiałe dla kogoś kto jak ja totalnie nie zna się na tych wszystkich medycznych terminach. Dodatkowo Pan doktor rozumie potrzeby i podejście sportowców. Polecam każdemu kto tak jak ja doznał urazu uprawiając jakiś sport.

 • M
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: uszkodzenie chrząstki trójkątnej

  Nie polecam lekarza , byłam u doktora 6 razy na wizycie prywatnej, miałam uszkodzenie chrząstki trójkątnej z każda wizyta lekarza nie wiedział z czym do niego przyjeżdżam ( jeśli place to myślę że doktor powinien się bardziej zainteresować pacjentem) , u.oeil się ze mną w przychodni nie zjawił się ,miał mnie przyjąć na oddzial nie pamiętał o tym . Całe szczęście że operacje zrobiłam prywatnie bo już 4 rok mija a o operacji ani słuchu. Nie polecam

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje chirurgia ręki

  Bardzo dobry specjalista. Profesjonalny,sympatyczny i kompetentny. Przyjety zostalem nawet przed wyznaczona godzina, co jest dla mnie duzym plusem. Pan Doktor byl bardzo mily, wyczerpujaco wyjasnil nurtujace mnie watpliwosci. Z czysyym sumieniem polecam uslugi Pana Doktora.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje chirurgia ręki

  Zgłosiłam się do gabinetu po poradę,jestem zadowolona z konsultacji i wizyty jeżeli będę miała problemy wrócę.
  Polecam lekarza.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: staw skokowy

  Lekarz konkretny, rzeczowy, profesjonalny, opanowany. Zaproponował nowe metody działania, gdy inni nie mają już pomysłów.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje chirurgia ręki

  Bardzo ciepły,opanowany,merytoryczny,oszczędny w słowach i bardzo zajęty;-). Ale polecam z całą odpowiedzialnością.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Robert Rokicki to lekarz bardzo kompetentny, uważny w diagnozie i konkretny w wypowiedziach. Jednocześnie kulturalny i sympatyczny. Operował moje dłonie już wcześniej z dobrym efektem, więc mogę stwierdzić, że jest wysokiej klasy chirurgiem. Polecam go wszystkim!!!

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Profesjonalne podejście. Konkretnie wytłumaczył jakie zabiegi można przeprowadzić , jakie mogą być skutki. Podjął się leczenia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ RMED Centrum Medyczne: www.rmed.pl

  Członek Wojskowej Izby Lekarskiej w Warszawie, dr n.med. Robert Rokicki jest absolwentem Wojskowej Akademiii Medycznej. Dyplom, tytuł oraz uprawnienia wykonywania zawodu lekarza medycyny otrzymał w 1988 roku. W 1997 roku po złożeniu egzaminu specjalizacyjnego (Zarząd Wojskowej Służby Zdrowia - MON) otrzymał tytuł specjalisty II stopnia w zakresie ortopedii i traumatologii. Trzy lata później w Wojskowej Akademii Medycznej w łodzi obronił pracę dyplomową oraz zadał egzamin doktorski.

  Wśród licznych specjalizacji w zakresie ortopedii, najbardziej interesują go dysfunkcje w obrębie ręki. Doświadczenie zawodowe w tym zakresie zdobył m.in. pracując na stanowisku adiunkta w Klinice Chirurgii Ręki Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralnym Szpitalu Weteranów. Swoją wiedzę aktualizuje i pogłębia uczestnicząc również w licznych szkoleniach i zjazdach naukowych (np. VII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki). Jest autorem i współautorem wielu artykułów opublikowanych w specjalistycznych czasopismach medycznych takich jak np. Kwartalnik Ortopedyczny. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki, o czym świadczy fakt pełnienia funkcji sekretarza PTChR.

  Dr n.med. Robert Rokicki specjalizuje się w badania ultrasonograficznych ortopedycznych, zabiegach artroskopowych oraz przeprowadzaniu biopsji kości. Zakłada wyciąg szkieletowy, składa złamania i zespala odłamy kostne, przeprowadza zabieg amputacji kończyn rekonstrukcję stów, a także rekonstrukcję więzadła krzyżowego.

  Głównym obszarem jego zainteresowań są jednak dysfunkcje w obrębie ręki. W tym zakresie zajmuje się leczeniem zatrzaskowego zapalenia pochewek i choroby de Quervein, choroby Dupuytrena, zespołu cieśni kanału nadgarstka i kanału Guyona, ręki reumatoidalnej czy łokcia tenisisty. Posiada doświadczenie w korekcji blizn ręki, przykurczów pooparzeniowych i pourazowych, rekonstrukcji zastarzałych uszkodzeń ścięgien zginaczy z zastosowaniem implantu, rekonstrukcji nerwów kończyny górnej oraz wycięcia ganglionów i guzów tkanek miękkich ręki.

Specjalizacje

 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu