Robert Kijowski

Dermatolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista dermatolog
Lek. med. Robert Kijowski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi

Specjalizacje:

więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista dermatolog
  Lek. med. Robert Kijowski

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi

  Specjalizacje:

  1996 r – I° dermatologia-wenerologia
  2000 r – II° dermatologia-wenerologia

  Uczestnik wielu kursów, konferencji i zjazdów naukowych z zakresu Dermatologii, Dermatologii Estetycznej.

  Członkowstwo:

  Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego,
  Sekcji Medycyny Estetycznej PTL,
  Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych,
  Sekcji Dermatochirurgii PTD

  Zatrudnienie:

  gabinet prywatny "NOWOCZESNA DERMATOLOGIA" (klinika Asklepios)
  starszy asystent Oddziału Dermatologicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rzeszowie;

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Trądzik

  W trójkę rodzeństwa od dawna zmagaliśmy się z trądzikiem. Dopiero leki przepisane przez pana Kijowskiego pomogły ostatecznie się go pozbyć. Zatem polecam każdemu, kto ma podobny problem wizytę u tego lekarza.

 • Doktor Kijowski to specjalista najwyższej klasy. Z moim problemem odwiedzałem już wielu lekarzy, za każdym razem wychodząc z inną poradą, która miała rozwiązać mój problem. Jednak dopiero po wizycie u Pana doktora, który podstawił odpowiednią diagnozę i przepisał mi prawidłowe leki zażegnałem mój problem raz, a dobrze. Szczerze polecam tego lekarza, ponieważ posiada ogromną wiedzę i odpowiednie podejście do pacjenta.

 • J

  Doktor Kijowski to bardzo dobry lekarz, zajmuje się moim przypadkiem od ponad 2 lat. Dobrze zajmował się mną w szpitalu jak i na wizytach. Przepisane leki oraz kuracja lampami bardzo mi pomogła. Ma ogromną wiedzę medyczną, z której potrafi korzystać. Polecam go innym i oczywiście szpital w którym pracuje.

 • J

  Justyna
  W życiu nie zostałam potraktowana przez lekarza w taki sposób jak dziś, wyszłam z gabinetu ze łzami w oczach. Panu Kijowskiemu nie spodobało się to że nie zrobiłam badania które zlecił mi poprzedni lekarz, po czym stwierdził że nie wiem po co ja tu przyszłam bo on nie zamierza mnie leczyć. Moja wizyta trwała około 40 sekund, a czekałam na nią ponad miesiąc. Nikomu o zdrowych zmysłach nie polecam tego lekarza!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • J

  Gorąco polecam pana doktora wszystkim rodzicom, którzy bezskutecznie szukają bardzo dobrego lekarza z trafną diagnozą dla swojego dziecka. Syn miał dziwną, rosnącą grudkę pod skórą na skroni. Zanim trafiliśmy do pana doktora zaliczyliśmy trzech różnych dermatologów w Warszawie i trzy różne diagnozy, w tym jak się okazało niepotrzebny zabieg wymrażania plus różne maści. Grudka nie znikała i nadal rosła. W końcu trafiliśmy do pana doktora, który WRESZCIE postawił trafną diagnozę i skierował nas na zabieg usunięcia grudki, która okazała się kaszakiem. Na szczęście wszytko dobrze się skończyło i jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za trafne i szybkie zdiagnozowanie synka.
  Kolejny raz pomógł nam pan doktor przy córeczce przepisując nam skuteczne leki, które pozwoliły skórze córki szybko wrócić do normy pomimo, że wcześniej była badana przez innych lekarzy. Ponadto doktor zlecił szereg badań i wykazał naprawdę duże zainteresowanie przypadkiem córki.
  Bardzo żałuję, że mieszkam daleko i muszę jechać aż 300 km na wizytę do pana doktora, no ale warto co pokazują przypadki moich dzieci. Konkretny i rzeczowy, a przede wszystkim skuteczny. Polecam wszystkim dr Kijowskiego!

 • J

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia,rewelacyjny diagnosta, indywidualne podejście do pacjenta, życzliwy, niezwykle pomocny. Ma ogromną wiedzę medyczną, z której potrafi korzystać,rzetelny i odpowiedzialny. Polecam

 • Pan Doktor Kijowski to dobry lekarz, dobrze zajął się mną w szpitalu, jak również dalej się mną zajmuje w przychodni, jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Od paru miesięcy mam spokój z chorobą, z którą bardzo długo się borykałam i nigdy nie było widać poprawy. Pan Doktor kieruje na potrzebne badania jak również służy pomocą. Jest sympatyczny z poczuciem humoru. Polecam go innym i oczywiście szpital w którym pracuje Pan Doktor :)

 • Doktor Kijowski to świetny lekarz - trafna diagnoza, skuteczne leczenie, a w dodatku bardzo sympatyczny i empatyczny w kontakcie z pacjentem. Polecam wizytę u Doktora, bo naprawdę warto.

 • POLECAM! Lekarz świetny. Bardzo uprzejmy, zna się na rzeczy. Jeśli nie jest czegoś pewien to od razu kieruje na potrzebne badania. W razie potrzeby przyjmuje na Oddział Dermatologii. Mi bardzo pomógł, gdy dwaj poprzedni lekarze rozłożyli ręce. Na prawdę warto się do niego wybrać.