Adresy (3)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Allianz

PZU Zdrowie + 2 więcej


Konsultacja rehabilitanta • 150 zł

Zwykła wizyta

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

ZOSTAW OPINIE O LEKARZU - POINFORMUJ RECEPCJĘ – BADANIA MORFOLOGIA I OB GRATIS! Pracuje jako lekarz specjalista medycyny pracy i lekarz specjalist...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja rehabilitanta

150 zł


Marynarska 13, Warszawa

150 zł

Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska


Zwykła wizyta


Marynarska 13, Warszawa

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Lekarska „Perpetuum Mobile”

Wspaniały lekarz i człowiek w jednym. Pan Doktor posiada olbrzymią wiedzę ale przede wszystkim podchodzi do pacjenta z sercem i służy bezinteresowną pomocą, o co w dzisiejszych czasach trudno. Gorąco polecam i dziękuję.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska konsultacja rehabilitanta

świetny lekarz, wsłuchuje się w pacjenta, stara się zrozumieć i pomóc kompleksowo, bardzo cierpliwy, szczerze polecam.


V
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Marynarska konsultacja rehabilitanta

Pan Doktor podchodzi do pacjenta z fachowością, kompleksowo. Bada, pyta się o wszelkie szczegóły dotyczące mojej choroby: dyskopatii szyjnej, zwyrodnienia kręgosłupa. Zleca komplet badań kontrolnych, na podstawie których opiera się dalsza część rehabilitacji. Najważniejsze dla mnie jest to, że Pan doktor przekonywał, że w moim przypadku nie ma jeszcze potrzeby operacji, że za pomocą rehabilitacji można wyleczyć, lub przynajmniej zahamować rozwój choroby. I rzeczywiście pomógł: od poprzednich zabiegów zleconych przez Pana Doktora choroba jakby ustępowała.
To już moja kolejna wizyta u Pana Doktora. Kontrolna.
Jak najbardziej poleciłbym Pana Doktora wszystkim chorym.


X
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłem do Pana doktora, na początku tego roku po ciężkiej kontuzji kręgosłupa której nabawiłem się na jednym z treningów. Po licznych badaniach, w tym rezonansie magnetycznym okazało się iż mam wypuklinę kręgu L4-L5 oraz przepuklinę L5-S1. Straszliwy ból w odcinku lędźwiowym, do tego rwa kulszowa z promieniowanie bólu do lewej nogi, mrowieniem i lekkim drętwieniem. Dwóch lekarzy chciało mnie od razu operować nie widząc innego rozwiązania. Trzeci znajomy powiedział iż szanse są 50% na 50% operacja lub rehabilitacja. Nie chcąc poddać się operacji trafiłem do Dr. Roberta Jonaka. Po jego wywiadzie i badaniu skierował mnie na odpowiednią rehabilitację pod jego okiem. Dziś po 6 miesiącach intensywnej pracy rehabilitacyjnej, wracam do życia! Wyrobiłem sobie odpowiednie nawyki ruchowe, wzmocniłem gorset mięśniowy i pozbyłem się bólu, ba nawet jakichkolwiek dolegliwości. Powoli wracam do treningów i to wszystko bez operacji przed która uchronił mnie Dr. Jonak. Pamiętajcie operacja to ostateczność, najpierw poddajcie się specjalistycznej diagnozie i dajcie sobie szansę rehabilitacją!
Polecam z czystym sumieniem Dr. Roberta Jonaka jako wybitnego specjalistę który postawił mnie na nogi gdzie inni chcieli mnie operować.


I
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Pana Doktora, jest bardzo empatycznym lekarzem, zna się doskonale na tym co robi, nigdy nie zbywa pacjentów a do tego kulturalny z poczuciem humoru, bardzo inteligentny i po prostu ludzki! :)
Bardzo mi pomógł z drętwieniem nóg.


S
Użytkownik zweryfikowany

Dr Robert Jonak to niezwykły człowiek i wielkiej klasy specjalista!!! Obie z córką cierpimy na rzadką, wielonarządową chorobę genetyczną tkanki łącznej, Zespól Ehlersa-Danlosa (ZED), odpowiedzialną m.in. za nadmierną wiotkość i nadruchomość stawów oraz znaczne rozluźnienie aparatu więzadłowego, predysponującą do groźnych dyslokacji w stawach nawet podczas wykonywania z pozoru niewinnych czynności. Choroba daje również wiele innych nietypowych, "tajemniczych" i poważnych objawów, których lekarze zazwyczaj nie potrafią skojarzyć i odpowiednio zdiagnozować. Jednak dr Jonak od razu zwrócił uwagę na nasze symptomy, które wcześniej nawet dla klinicznych ortopedów nie były wystarczająco wyraziste, by uniknąć błędów podczas artroskopii, której mnie poddali, uszkadzając mi trwale kolano, którego nie wolno było poddać zabronionej przy ZED procedurze operacyjnej. Próbując zniwelować katastrofalne skutki artroskopii, którą u mnie wykonano, dr Jonak z całym sercem i zaangażowaniem oraz niespotykanym oddaniem pacjentowi walczył o ratowanie tego, co zostało z mojego kolana. Ostatecznie konieczna okazała się kolejna operacja ortopedyczna w innym szpitalu - próba odwrócenia skutków błędów popełnionych podczas artroskopii. Mimo to, kolano jest trwale niesprawne, jednak niewyobrażalne cierpienia, na jakie naraziły mnie błędy artroskopii udało mi się przeżyć jedynie dzięki troskliwej opiece i profesjonalnej pomocy dr Jonaka, a rehabilitacja po drugiej operacji przebiegająca również pod czujnym okiem Pana Doktora, do dziś powtarzana, pozwoliła mi osiągnąć stan, w którym mimo trwałego upośledzenia sprawności ruchowej mogę spać nie krzycząc z bólu i jestem w stanie utrzymać się na nogach i o kulach pokonywać niewielkie dystanse. Gdybym trafiła do dr Jonaka odpowiednio wcześnie przed artroskopią, dziś z pewnością byłabym w pełni sprawna. Na szczęście moja córka uniknęła mojego losu, bo dr Jonak rozpoznał u niej objawy genetycznej choroby tkanki łącznej jeszcze zanim jednoznacznie potwierdziła ją diagnostyka genetyczna. Nie da się przecenić zawodowych kompetencji Pana Doktora, ani jego wyjątkowego podejścia do pacjenta - ciepły, serdeczny, życzliwy, troskliwy, dociekliwy i niezwykle skrupulatny w badaniach specjalista o ogromnej wiedzy i wrodzonych predyspozycjach zawodowych - trafność oceny stanu pacjenta i jego potrzeb w zakresie leczenia -100%! Poleciłabym dr Jonaka każdemu pacjentowi, bo nawet chorzy z bardzo skomplikowanymi i rzadkimi schorzeniami mogą liczyć na trafną diagnozę i właściwe leczenie, a także niezwykłą empatię i zrozumienie dla swojego cierpienia.
Panie Doktorze - jest Pan po prostu WSPANIAŁY! Pozdrawiam Pana gorąco i jeszcze raz dziękuję za pomoc dla siebie i dla córki.
Z wyrazami wielkiej wdzięczności,
Magdalena i Sara R.


M
Użytkownik zweryfikowany

Tak się złożyło, że trafiłam do wspaniałego lekarza Roberta Jonaka na rehabilitację stóp a konkretnie ścięgien. Bolały mnie stopy tak że trudno było chodzić. Przez okres 2 lat otrzymałam zabiegi i leser i krio i masaż wodny. POMOGŁO! Dziś chodzę a nawet biegam po schodach i nic nie boli. Wspaniały lekarz i ode mnie gorące podziękowania
Elżbieta Szaniewska


M
Użytkownik zweryfikowany

Tą drogą chciałbym wyrazić słowa uznania i podziekowania za życzliwość i opiekę lekarską nad moją osobą począwszy od 2009 r po dzień dzisiejszy , która to po złamaniu pięty prawej stopy oraz stłuczeniu lewej w 2008 r doprowadziła moje nogi do sprawności pozwalającej na swobodne poruszanie się bez pomocy laski , obuwia ortopedycznego lub szwedek.

Marek W


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Wykazuje bardzo duże zainteresowanie pacjentem i szuka przyczyn dolegliwości a nie tylko leczy stan zastany. Mnie najprawdopodobniej uratował od grożącej w przyszłości osteoporozy. Po obejrzeniu mojego zdjęcia RTG dr Jonak zasugerował żeby wykonać badanie densytometrii i jak się okazało wyniki potwierdziły duży ubytek wapnia w kościach. Żaden z wcześniejszych lekarzy, pod których opieką byłam, nie pomyślał o tym, że w wieku 30 lat może wystąpić taki problem. Rozpoczęłam leczenie i jest już lepiej. Dziękuję bardzo Panie doktorze.


M
Użytkownik zweryfikowany

Alicja 9.09.2013 Ocena bardzo dobra! Wspaniały specjalista. Dzięki Niemu uniknęłam operacji kręgosłupa (kręgi lędźwiowe). Było tak, że nie mogłam chodzić, ponieważ cierpiałam z powodu bólu. Co kilkanaście metrów musiałam siadać. Dziś chodzę bez bólu, dzięki odpowiednio dobranym przez doktora Jonaka zabiegom rehabilitacyjnym. Dziękuję z całego serca! Życzę dalszych sukcesów w rehabilitacji. Wdzięczna pacjentka.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

ZOSTAW OPINIE O LEKARZU - POINFORMUJ RECEPCJĘ – BADANIA MORFOLOGIA I OB GRATIS! Pracuje jako lekarz specjalista medycyny pracy i lekarz specjalist...

Zobacz pełen opis