Adresy (3)

Andrzeja Struga 39, Zgierz
Clipo Centrum Leczenia i Profilaktyki Otyłości (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Piłsudskiego 9 lokal A, Śródmieście, Łódź
FMC Centrum Medyczne (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach
Rzgowska 281/289, Górna, Łódź
Endomedicus (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FMC Centrum Medyczne niedobór wzrostu u dziecka

Bardzo dobry,zaangażowany lekarz i wspaniały człowiek.Jeżeli problem jest skomplikowany,to nie patrzy na zegarek,tylko prosto i cierpliwie wszystko tłumaczy.Daje nadzieję i to wcale nie złudną.Polecam serdecznie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor bardzo szczegółowo przeanalizowała historię "leczenia" mojego syna u innego specjalisty. Cechowało ją bardzo merytoryczne, indywidualne i profesjonalne podejście, co - w połączeniu ze zwykłym szacunkiem do człowieka i sympatycznym podejściem- daje wzór do naśladowania dla innych lekarzy. Po kilkuletnich wizytach u innego specjalisty w naszym rodzinnym mieście, oddalonym od Łodzi ponad 300 km i informacji, że już nic nie da się zrobić- trafiliśmy do Pani doktor. Tam zostaliśmy poinformowani o wszystkim co możemy zrobić, aby jeszcze powalczyć o kilka centymetrów dla mojego syna. Dzisiaj po niespełna miesiącu aplikowania zapisanych leków-pełne radości oczy mojego syna, kiedy zobaczył 8 mm więcej- bezcenne. To dzięki Pani doktor, jej wiedzy i podejściu do pacjenta, a także pomocy w kwestiach "logistycznych". Dziękujemy i absolutnie polecamy!!!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek. Doskonały specjalista. Duże zainteresowanie pacjentem. Przemiła sympatyczna. Polecam


Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor często spóźnia się na wizyty o godzinę lub dwie ale z tego co wiem to do poradni przychodzi po zakończonym dyżurze w klinice iczmp a często tam się coś dzieje np. przyjmuje pacjentów na oddział co przedłuża jej dyżur. Fakt. Czekanie na wizytę z tak dużym opóźnieniem nie jest przyjmne... no i wizyty nie trwają często 15 minut ale dużo dłużej... ale to akurat świadczy o tym, że jest świetnym lekarzem. Każdy przypadek dokładnie analizuje. Dopytuje o najmniejsze szczegóły. Przykłada się do badania pacjenta. Wytrwale szuka przyczyn dolegliwości. Wykazuje się dużą wiedzą, determinacją i najważniejsze..... ogromną EMPATIĄ co jest niestety rzadkością wśród innych lekarzy. Pani doktor jest bardzo miła, ma świetne podejście do dzieci. Nie traktuje pacjenta jak kurczaka na taśmie produkcyjnej, nie jest nastawiona na zysk!!! Na tego lekarza na prawdę warto poczekać nawet 2 godziny...


S
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz. Bardzo serdeczna. To lekarz, który lubi swoją pracę i szanuje pacjenta. Dla Pani doktor nie ma pytań bez odpowiedzi.


J
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor leczy mojego syna od kilku lat. Zobaczyła to czego inni lekarze nie widzieli. Odpowiednie leczenie i chłopak zdrowy :) Zawsze jeździłam do Pani Doktor do CZMP na kasę chorych i nigdy nie czułam się gorszym pacjentem. Nie raz syn "lądował" na oddziale, na badaniach , "żeby mama nie płaciła za badania". Któregoś razu poszłam prywatnie, bo wizyta na nfz miała być dość odległa to mnie Pani Doktor opierniczyła, zabroniła przychodzić prywatnie i umówiła w rejestracji dogodny termin na nfz. Nie dość, że dobry lekarz to i dobry człowiek. Ale żeby nie było tak słodko: Pani Doktor jest spóźnialska.


M
Użytkownik zweryfikowany

Być może Pani doktor jest świetnym specjalistą, jednak nie dane nam było tego z 4 letnim synkiem doświadczyć, ponieważ Pani doktor nie pojawila sie w FMC Medicus, gdzie przyjmuje, na umówioną wizytę na daną godzinę. Ba, nie pojawila się wcale! Po 45 minutach czekania odebrałam pieniądze z recepcji zapłacone z góry (120 zł) i wyszłam. Rozumiem, ze kazdy ma prawo się spóźnić, szczególnie w tak zakorkowanej Łodzi, jednak należałoby w takiej sytuacji poinformować recepcję, a Pani doktor telefonu od recepcjonistki nie odbierała, sama również nie zadzwoniła. Usłyszałam tylko, jak Panie na recepcji mówiły, ze "byc moze Pani doktor ma wiecej pracy ostatnio, bo czesto sie spóźnia" Hmmm, to jest wizyta płatna, żeby zarobić 120 zl przeciętny człowiek w Polsce pracuje cały dzień, a nie 15 min. Kwestia szacunku do pacjenta to tez ważna kwestia. Pozdrawiam, Mama 4 latka.


I
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest Aniołem. Jestem zachwycona jej podejściem do pacjentów. Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. Jestem zachwycona jej profesjonalizmem, chęcią udzielania pomocy... Pani Doktor chętnie odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, jest zawsze uśmiechnięta, zainteresowana pacjentem. Przede wszystkim nastawiona na pomaganie i leczenie pacjentów, to człowiek, który został lekarzen z powołania. Działa szybko i skutecznie. Życzę jej wszystkiego najlepszego i dziękuję za opiekę. (Jestem mamą dziecka z niedoborem wzrostu).


P
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek, wspaniały lekarz. Profesjonalista pod każdym względem. Do Pani Stawerskiej nie boimy się wchodzić, ja takiego drugiego lekarza jeszcze nie spotkałam a odwiedzam wielu, mam dwoje dzieci i różne problemy. U Pani Stawerskiej nawet leżenie w szpitalu nie przeraża dziecka. Polecam wszystkim rodzicom szukającym endokrynologa. Nikt się nie zawiedzie.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem. Potrafi rozmawiać z pacjentem, rozumie go a co najważniejsze stawia trafne diagnozy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Endokrynologia