Renata Czapkowicz-Pośpiech, laryngolog Kraków

dr n. med. Renata Czapkowicz-Pośpiech

Laryngolog

14 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kraków
Gabinet

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych laryngologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. W 2000 roku uzyskała tytuł specjalisty I stopnia w zakresie otolaryngologii. W 2004 roku uzyskała tytuł specja...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja laryngologiczna


Kraków

Gabinet

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet konsultacja laryngologiczna

Problemy z zatokami mam od dziecka i odwiedziłam wielu lekarzy laryngologów. Pani Doktor była pierwszą, która postawiła właściwą diagnozę, szczegółowo wytłumaczyła mi wszystko. Znalazła nawet czas by dokładnie pokazać mi TK moich zatok i opisać co można na nim dostrzec. Po raz pierwszy od dawna nie odczuwam strachu, że coś poważnego dzieje się w moich zatokach. Bardzo polecam. Moja wizyta odbyła się poprzez Luxmed.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet konsultacja laryngologiczna

Odwiedziłam Panią doktor w ramach wizyty Lux med.. Była to już druga wizyta. Pierwsza dotyczyła problemów z krtanią ( jeszcze w ciąży). Druga problemów z migdałkami. W obu przypadkach Pani doktor postawiła trafną diagnozę, oraz pomogła w dolegliwościach. Jeśli ktoś był raz na badaniu laryngologicznych wie, że nie należy to do przyjemnych rzeczy. Pani doktor bada bardzo delikatnie, można zapomnieć o stresie. Badanie w bardzo miłej atmosferze. Polecam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kontrola pooperacyjna

Świetna, rzetelna lekarka. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Daje dobre rady dla kobiet w ciąży. Pomogła przy infekcji w ciąży i po ciąży, po operacji przegrody. Polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna (MR) – Kraków, ul. Lubelska 29

Średnio polecam. Moje objawy zostały trochę zlekceważone, atmosfera w gabinecie tez srednia - Pani dr jest niezbyt delikatna jeśli chodzi nawet o samo usuwanie woskowiny z ucha. Nie dowiedziałam się także co mi dolega, w gabinecie poczułem się, jakbym wymyślał. Pani dr sama nie była pewna co widzi i jak się z tym uporać.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam, konkretna lekarska, bada szczegółowo. Nie bagatelizuje objawów jeśli potrzeba kieruję na inne konsultacje.Zdecydowanie warto się udać na wizytę.


P
Użytkownik zweryfikowany

Z wizytami u Pani doktor było różnie. Raz wizyta trwała 5 min, choć zostałam dokładnie przebadana, innym razem była długa, a lekarka zadawała b. dużo pytań i tłumaczyła różne objawy i jak sobie z nimi radzi. Z pewnością dobrze dobiera leki, m.in. Ziołowe, ktore są bardzo skuteczne. Przestrzega przed reklamowanymi kroplami do nosa, ktore bardziej szkodzą i wysuszają śluzówkę niż pomagają na katar.


P
Użytkownik zweryfikowany

Byłam u Pani Doktor z małym dzieckiem, 2-krotnie. Jak dla mnie świetny lekarz. Antybiotyk tylko w ostateczności. Mamy wyznaczoną kolejną wizytę kontrolną. Pyta, dopytuje szczegółowo o wszystkie dolegliwości, dokładnie bada. Super.


Ł
Użytkownik zweryfikowany

Ogólna ocena bardzo pozytywna. Dogłębne badanie problemu zdrowotnego, weryfikacja dotychczasowych metod leczenia u innych lekarzy na zasadzie wywiadu. Dziękuję


J
Użytkownik zweryfikowany

Od kilku tygodni zmagam się z dokuczliwym bólem uszu. Parę miesięcy temu przeszłam zapalenie i byłam na antybiotyku. Szukałam naprawdę dobrego laryngologa, bo coś jest nie tak, że ból się znowu pojawia nagle i trwa po kilka minut i jest nie do wytrzymania... Zdecydowałam się na wizytę u dr Czapkowicz-Pośpiech tylko dlatego, że ma same opinie pozytywne, a mój laryngolog nie miał wolnych terminów przez miesiąc. Niestety to co pani doktor mi powiedziała nie zasługuje na pozytywną opinię. Podczas badania odczułam jakby pani doktor chciała się tylko pochwalić jakie posiada w gabinecie narzędzia i że potrafi się nimi posługiwać. Po czym zdiagnozowała, że powinnam udać się do stomatologa, bo ten ból uszu na pewno spowodowany jest naciskiem zębów 8-ek na nerwy, które są na ich wysokości oraz mam zakładać czapkę i szalik, żeby mnie nie przywiało. Wizyta u dr Pośpiech trwała dosłownie szybko (nazwisko też na to wskazuje), bo jak siedziałam w gabinecie 5 minut to było dobrze, a ponad 100 zł zapłacić musiałam... Nie polecam tej pani doktor nikomu kto ma częste problemy z uszami, bo zostanie odesłany do STOMATOLOGA. Takim sposobem straciłam pieniądze, a problem nie został rozwiązany.


T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Lekarz sympatyczny, jednak moim zdaniem powinna być wyznaczona wizyta kontrolna, by sprawdzić, czy po oczyszczeniu ucha, nie ma jakiś zmian. Oczywiście nie zawsze jest to konieczne, ale taka propozycja potwierdziła by troskę o pacjenta. Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. W 2000 roku uzyskała tytuł specjalisty I stopnia w zakresie otolaryngologii. W 2004 roku uzyskała tytuł specja...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Otorynolaryngologia

Powiązane wyszukiwania