Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Podłęże 113 LEWIATAN, Niepołomice
Gabinet Klinika Ruchu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Osteopatia • 100 zł

Rehabilitacja • 100 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Osobiste doświadczenie dotkliwego bólu kręgosłupa zdecydowało o  wyborze mojej ścieżki zawodu.
Wiem co to znaczy ból i specjalizuję się w jego ...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Podłęże 113 LEWIATAN, Niepołomice

100 zł

Gabinet Klinika RuchuPodłęże 113 LEWIATAN, Niepołomice

100 zł

Gabinet Klinika Ruchu

57 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Klinika Ruchu Inny

Do Pana Rafała trafiłam z polecenia koleżanki. Cierpiałam na ból w nodze, który utrzymywał się od pół roku. Byłam już u kilku specjalistów i żaden nie postawił mi prawidłowej diagnozy, dopiero Pan Rafał. Nie dość, że zdiagnozował mnie prawidłowo to jeszcze na pierwszym spotkaniu "zdjął" mi 90% bólu. Uratował mnie !!!
Pan Rafał z empatią podchodzi do pacjenta bo sam w swoim życiu wie co to jest ból kręgosłupa. Jest specjalistą w swojej dziedzinie i holistycznie podchodzi do człowieka. Bardzo serdecznie polecam i z całego serca dziękuję za pomoc i cenne wskazówki :))

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Klinika Ruchu osteopatia

Rafał to świetny specjalista,każda wizyta w gabinecie „Klinika Ruchu” to pełen profesjonalizm,zaangażowanie i skupienie na pacjencie.
Trafiłem do Rafała po operacji kręgosłupa lędźwiowego L5/S1-jego doświadczenie w zakresie fizjoterapii i osteopatii pozwoliło mi w pełni stanąć na nogi.
Po dwóch miesiącach systematycznych ćwiczeń i pełnym zaangażowaniu Rafała zapomniałem co to ból.
Dziękuje i serdecznie polecam.

R
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Klinika Ruchu osteopatia

Ból barku i fatalny stan kręgosłupa szyjnego wyłączył mnie z życia na długo. Powód to praca w pozycji siedzącej, godziny spędzane przy mikroskopie, komputerze i literaturze, czyli choroba zawodowa naukowców. Po silnych lekach przeciwbólowych i braku efektu do barku dołączyły się kłopoty z żołądkiem. Receptą lekarza ortopedy była operacja, albo Pan Rafał Wolski. To najlepsza recepta jaką mi w życiu przepisano. Po kilku wizytach poczułam jak ból odpuszcza, ale charakter pracy nie był jedynym powodem moich dolegliwości. To kłopoty z żołądkiem okazały się moim problemem pierwotnym, a nie wtórnym. Prawdziwy powód okrył oczywiście Pan Rafał i stosuje, z powodzeniem, terapię nie tylko kręgosłupa, ale także narządów wewnętrznych, co w efekcie pozwala mi funkcjonować bez codziennego zażywania leków. Jestem pacjentką Pan Rafała od pół roku i po każdej wizycie wychodzę bez bólu, z uśmiechem, naładowana pozytywną energią, z przeświadczeniem, że będzie coraz lepiej. To zasługa nie tylko Jego szerokiej wiedzy, profesjonalizmu i kompleksowego podejścia do problemów pacjenta, ale także niezwykle ujmującego sposobu bycia i pełnego zaangażowania w niesienie pomocy. Każdy telefon kontrolny Pana Rafała skutkuje! Ćwiczę kilka razy w tygodniu i sumiennie odrabiam „prace domowe”. Taka współpraca pacjent-terapeuta daje fantastyczne rezultaty! Serdecznie polecam!

mgr Rafał Wolski

Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że Pani czuje się lepiej :)

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Klinika Ruchu rehabilitacja

Ja jak inne osoby też byłem"szczególnym przypadkiem".Pan Rafał był jedyną osobą którą spotkałem poszukując pomocy która nie skupiła się tylko na miejscu które boli ale dokonał "przeglądu"całego organizmu i to był klucz do sukcesu.Po pierwszej rechabilitacji na drugi dzień ustąpił ból w lędźwiach i paraliż twarzy-cud ! I jeszcze tel.od P.Rafała czy jest poprawa.Żeby robić takie cuda potrzeba dużo dużo wiedzy i doświadczenia.Można by było teraz pisać laudacje i to wszystko prawda.Osobom które potrzebują pomocy fizjoterapeuty-polecam.Panie Rafale cieszę się że mogłem Pana poznać i bardzo dziękuję za pomoc.

mgr Rafał Wolski

Bardzo dziękuje za opinię :)

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Klinika Ruchu rehabilitacja

Jestem pacjentką pana Rafała od czterech lat i pewnie jeszcze pozostanę na długie lata. Zgłosiłam się do Niego z poważnym problemem w odcinku szyjnym kręgosłupa, z którym poradził sobie w trzy miesiące, ale, jak się okazało, to był dopiero początek, gdy moja choroba - ZZSK - się ujawniała. Przez cały ten czas pan Rafał wyprowadzał mnie z najtrudniejszych bólowo opresji, stosując różne znane sobie metody. Nie dość, że zawsze wykazywał się ogromnym doświadczeniem i wiedzą, to jeszcze niezwykłą empatią. Tak naprawdę dzięki Niemu, Jego wiedzy i intuicji a także zaangażowaniu tak szybko udało się zdiagnozować u mnie chorobę. Nie musiał a jednak skierował mnie do odpowiednich lekarzy i współpracując z nimi starał się rozwiązać moje zdrowotne problemy. Otrzymałam od Niego również niezwykłe wsparcie psychiczne w tamtym trudnym czasie. Za to wszystko będę Mu wdzięczna do końca życia. W tej chwili nie wyobrażam sobie, że mogłabym udać się do innego specjalisty. Wiem, że Pan Rafał wciąż się rozwija się i poszerza swoją wiedzę, by jak najskuteczniej pomóc mi nie zesztywnieć i pomagać innym swoim pacjentom z ich problemami. Jest to człowiek absolutnie niezwykły. Polecam gorąco!

mgr Rafał Wolski

Bardzo dziękuję za opinię. Pracujemy dalej.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Klinika Ruchu osteopatia

Do Pana Rafała Wolskiego trafiłam z objawami drętwiejącej ręki, strasznych bóli głowy i szyi. Wcześniej byłam u kilku fizjoterapeutów, którzy nie potrafili mi pomóc. Ostatecznie trafiłam do neurochirurga, który polecił mi Pana Rafała (miał być moją ostatnią deską ratunku). Intensywna kilkutygodniowa rehabilitacja pomogła mi na tyle że widmo operacji zostało oddalone, a wizyty które odbywam raz w miesiącu pomagają mi utrzymać ten stan. Pan Rafał to człowiek o dużej empatii i bardzo dobrym podejściu do pacjenta. Posiada dużą wiedze i mocno angażuje się w terapię. Kontakt telefoniczny między wizytami pomaga mi czuć się jeszcze bardziej zaopiekowana. Szczerze polecam tego allegrowicza , czego nie mogę powiedzieć o fizjoterapeutach u których szukałam wcześniej pomocy.

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Klinika Ruchu osteopatia

Bardzo dziękuję Panu Rafałowi za ogromną pomoc i powrót do sprawności. Od dłuższego czasu borykałam się z problemami niewiadomego pochodzenia, byłam odsyłana od specjalisty do specjalisty – niestety bez efektu. Mnóstwo badań, wizyt…. Pomysłów wiele, niemniej jednak poprawy brak. Bolały mnie oczy, drętwiały nogi, ręce, miałam problemy z przewodem pokarmowym, dusznościami.
Pan Rafał zrobił dokładny wywiad, do problemu podszedł holistycznie. Już po 2 sesjach odczułam znaczącą poprawę, a po czterech można powiedzieć, że nie odczuwam już żadnego dyskomfortu. Przede mną jeszcze spora praca nad ogólnym wzmocnieniem, niemniej jednak, gdyby nie bezpośrednia pomoc Pana Rafała, Jego wiedza i doświadczenie, pewnie dalej chodziłabym zrezygnowana od drzwi do drzwi szukając przyczyn poszczególnych dolegliwości.
Jeszcze raz bardzo dziękuję!!

T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Klinika Ruchu osteopatia

Jestem lekarzem posiadam trzy specjalizacje ze względu na rodzaj pracy przez długi czas pozostaje w wymuszonej pozycji.
Po kilkunastu latach pojawiły się problemy bóle kręgosłupa stawu biodrowego.Mam dostęp do dowolnych leków i rehabilitacji. Bez żadnych efektów.Poczułem niesamowitą ulgę już po pierwszym zabiegu.Człowiek ma niesamowitą wiedzę pasję i doświadczenie.Nie spodziewałem się takiego efektu. gorąco polecam jako lekarz i pacjent. I jeszcze jedno większość lekarzy nie posiada wiedzy aby was tam skierować. To bardzo trudna gałąź rehabilitacji tego nie ma w programie kształcenia oraz w programach specjalizacji oficjalnej medycyny.Jeżeli macie problemy z układem kostnym spróbujcie niewiele ryzykujecie a efekty mogą przekroczyć wasze oczekiwania ja czułem się jakbym odzyskał życie.
Polecam :)

mgr Rafał Wolski

Dzień dobry. Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam serdecznie, Rafał Wolski.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Klinika Ruchu rehabilitacja

Wszystkie opinie na temat Pana Rafała są w 100% prawdziwe. Odwiedziłam kilku innych "specjalistów", którzy wnieśli więcej szkody jak pożytku a wszystko po to, aby trafić pod opiękę Pana Rafała, który expresowo postawił mnie na nogi przede wszystkim trafną diagnozą i doborem terapii. Jeżeli ktokolwiek szuka pomocy to szkoda czasu i oczywiście pieniędzy na inne gabinety bo i tak wkońcu traficie do Pana Rafała więc po co sobie wydłużać drogę :) Z całego serca dziękuję za przywrócenie wiary w lekarzy i za dni bez bólu :)

mgr Rafał Wolski

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie i cieszę się że mogłem pomóc.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Klinika Ruchu

Pan Rafał jest bardzo dobrym pełnym profesjonalizmu i pasji fizjoterapeutą ,wyróżnia go indywidualne podejście do pacjenta , ogromna wiedza i doświadczenie . Wyprowadził mi kręgosłup i dzięki niemu uniknąłem operacji a byłaby to już moja trzecia operacja kręgosłupa .Polecam w
100 %

mgr Rafał Wolski

Bardzo dziękuję za opinie. Cieszę się że mogłem pomóc. Pozdrawiam.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Osobiste doświadczenie dotkliwego bólu kręgosłupa zdecydowało o  wyborze mojej ścieżki zawodu.
Wiem co to znaczy ból i specjalizuję się w jego ...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Zakres porad

  • Rehabilitacja medyczna