lek.

Rafał Ufnalewski

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 84 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Serdecznie zapraszam do prywatnego gabinetu ginekologicznego przy Alei Pokoju 29A
w Krakowie przez 6 dni w tygodniu. Łatwy dojazd (gabinet znajduje się w centrum miasta, przy…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Serdecznie zapraszam do prywatnego gabinetu ginekologicznego przy Alei Pokoju 29A
  w Krakowie przez 6 dni w tygodniu. Łatwy dojazd (gabinet znajduje się w centrum miasta, przy jednej z największych ulic Krakowa), nowoczesne wyposażenie oraz miła atmosfera czynią go jednym z najlepszych gabinetów w Krakowie.W celu uatrakcyjnienia oferty proponujemy rejestrację przez internet 6 dni w tygodniu.Zapraszamy do rejestracji na terminy od poniedziałku do soboty przez internet na http:// www.gabinet-gin.pl lub telefonicznie .

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
478 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Allmed

  Cieszę się, że trafiłam do tego kompetentnego, bardzo kulturalnego, delikatnego lekarza. Wreszcie miną moje utrapienia i dolegliwości w tej dziedzinie medycznej.

 • Lokalizacja: AllmedUsługa: badania okresowe

  Bardzo sympatyczny , dobre podejście do pacjenta , dokładny. Wszystkie potrzebne badania można wykonać na miejscu

 • B
  Lokalizacja: AllmedUsługa: plamienia

  Wspaniały lekarz z zyczliwym podejściem do pacjentki.Sympatyczny i delikatny.Cieszę się że trafiłam do Pana doktora(była to moja pierwsza wizyta)-konieczność wykonania dodatkowych badań).Polecam .Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora.B.Winiarska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AllmedUsługa: Zwykła wizyta

  Wspaniały lekarz z bardzo obiektywnym i życzliwym podejściem do pacjentki.Po przeprowadzeniu badania usg odrazu zlecił inne konieczne badania. Bez wątpienia najlepszy lekarz na jakiego można trafić.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Allmed

  Pan Doktor jest człowiekiem kulturalnym i życzliwym, jako lekarz - bardzo kompetentny i dokładny - mówi co widzi na USG, zawsze bada piersi. Ma indywidualne podejście do pacjenta - i to chyba z tego wynikają opóźnienia, na które wiele Pań narzeka. Ale chyba lepiej zostać potraktowanym z uwagą pół godz później niż "odfajkowanym" o czasie:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AllmedUsługa: Zwykła wizyta

  Pan Doktor bardzo sympatyczny i delikatny. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, wszystko mi Pan Doktor wyjaśnił.Jedyny minus to długi czas oczekiwania, ale zdecydowanie warto :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo subtelny i kulturalny, Pan Doktor zbadał mnie szczegółowo, wykrył małą nieprawidłowość i od razu zalecił leczenie, wysłuchał bez pośpiechu. To bardzo istotne dla mnie, z racji początku ciąży.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AllmedUsługa: Zwykła wizyta

  Bardzo dobry lekarz! Naprawdę polecam! Trzeba się co prawda uzbroić w cierpliwość, ale to dlatego, że Pan Doktor poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile trzeba :) Prawdopodobnie najmilszy lekarz u jakiego byłam. Wygląda na to, że wie co robi (byłam dopiero na pierwszej wizycie). Spędziłam w poczekalni 1,5h i uważam, że było warto.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: AllmedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem, bardzo delikatny i kulturalny. Sprawia że pacjentka czuje sie dobrze w jego towarzystwie. Odpowiada cierpliwie na pytania i wszystko tłumaczy. Ciesze sie ze trafiłam do Pana Doktora, będę Pana polecać.

 • N
  Lokalizacja: AllmedUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo miły, rzeczowy lekarz. Nie ma się poczucia, że robi coś na szybko. Zbiera wnikliwie wywiad, zadaje wiele pytań dotyczących występujących dolegliwości oraz odpowiada cierpliwie na zadane pytania. Cena pierwszej wizyty z usg to 150 zł.