Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Niepodległości 44, Olsztyn Przyjmuje na NFZ
Miejski Szpital Zespolony

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów szczękowo-twarzowych w pobliżu

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Ból zęba
 • Torbiele
 • Choroby miazgi
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja chirurga szczękowego


Niepodległości 44, Olsztyn

Miejski Szpital Zespolony

Pozostałe usługi

Konsultacja chirurgiczna


Niepodległości 44, Olsztyn

Miejski Szpital Zespolony


Konsultacja endodontyczna


Niepodległości 44, Olsztyn

Miejski Szpital Zespolony


Konsultacja implantologiczna


Niepodległości 44, Olsztyn

Miejski Szpital Zespolony


Konsultacja stomatologiczna


Niepodległości 44, Olsztyn

Miejski Szpital Zespolony

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Miejski Szpital Zespolony konsultacja chirurga szczękowego

Świetny specjalista! Doktor wykonał u mnie chirurgiczną ekstrakcję ósemki. Super znieczulenie, nawet nie zauważyłam kiedy je zrobił - szczególny szacun jako, że jestem anestezjologiem . Sprawnie, szybko i bezboleśnie usunął problematycznego zęba, później cały czas bylismy w kontakcie. Minęły 2 miesiące i prawie już zapomniałam o problemie . Polecam zdecydowanie!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Terminowo i punktualnie. Najważniejsze jednak było zaangażowanie Doktora, profesjonalizm i bycie delikatnym pomimo mojego stanu. Trafiłam do Doktora z bolącą ósemką kwalifikująca się do wyrwania. Obawiałam się zabiegu bo jestem w ciąży. Jednak Doktor wszystko wyjaśnił, uspokoił i przeprowadził zabieg szybko i bez bólu. Polecam bardzo!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam Pana Doktora. Zabieg usuwania ósemki przebiegł sprawnie i bez komplikacji. Pełny profesjonalizm


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Usuwanie ósemek wydawało się najgorszym koszmarem, a przebiegło szybko i bezboleśnie. Przy pierwszej wizycie miałam usuwane dwa zęby; żadnej opuchlizny, żadnego bólu, lekki dyskomfort. Po kolejnej wizycie i usunięciu jednego zęba musiałam pilnować, żeby nie zapomnieć o jej usunięciu. Polecam z całego serca.

lek. dent. Rafał Tymiński

Serdecznie dziękuje za dobra opinie.
Cieszę się, że praca mojego Zespołu została doceniona.
Mało rzeczy tak buduje jak satysfakcja Pacjenta związana z podjętym leczeniem.
Pozdrawiamy.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Świetny lekarz, zabieg przeprowadzony sprawnie i bez bólu, mimo utrudnień w postaci aparatu na zębach i stanu zapalnego. Polecam Pana Rafała w 100%. Dwie 8 usunięte w środę, a w czwartek normlane życie :)

lek. dent. Rafał Tymiński

Pacjent zgodził się na proponowane leczenia- usuniecie 2 dolnych zatrzymanych 8 w dużym stanie zapalnym, dzięki temu uniknął niepotrzebnych powikłań, przedłużonej antybiotykoterapii i dużo szybciej wrócił do zdrowia.
Cieszę się, że wspólnie podjęta decyzja dała dobry efekt.
Dziękuje za pozytywną ocenę Naszej pracy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Miejski Szpital Zespolony konsultacja chirurga szczękowego

Cudowny lekarz, pełen zaangażowania, przy pierwszym spotkaniu postawił prawidłową diagnozę i już po tygodniu córka była po usunięciu torbiela zatoki szczękowej, szkoda że nie trafiłyśmy na doktora wcześniej wówczas najprawdopodobniej zabiegu można było by uniknąć. Polecam w 100%.

lek. dent. Rafał Tymiński

Najważniejsze że na końcu leczenia jest zdrowie.
Dziękuje za pozytywna opnie.
Pozdrawiam


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Problemy z zębami miałam od kilkunastu lat. Przyczyną było niewłaściwe leczenie kanałowe przeprowadzone przez poprzedniego lekarza. Doprowadziło ono do powstania torbieli zapalnej szczęki i bardzo dużego ubytku kości szczękowej. Okazało się, że muszę skorzystać z pomocy chirurga szczękowego. W moim przypadku sprawdziło się powiedzenie ,,Wszystko, co się dzieje ma powód, i pewnego dnia dowiesz się jaki''. ,,Dzięki'' poprzedniemu leczeniu dane mi było trafić pod opiekę pana doktora Rafała Tymińskiego. Już na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę i poinformował mnie o dalszym przebiegu leczenia. Szczegółowy plan działań sprawił, że wiedziałam, czego się spodziewać w kolejnych etapach. Okazało się, że będzie potrzebne przeprowadzenie zabiegu mającego na celu usunięcie torbieli zapalnej szczęki. Przed zabiegiem zostałam poinformowana zarówno o jego przebiegu, jak i ewentualnym ryzyku. Zabieg chirurgiczny został przeprowadzony na najwyższym poziomie. Dzięki profesjonalnemu leczeniu zostałam uwolniona od wielomiesięcznego bólu. Rafał Tymiński jest świetnym specjalistą, doktorem z powołania, który zawsze i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. Bardzo dokładny i pełen empatii. Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak profesjonalnego lekarza. Prawdziwy specjalista w tej dziedzinie. Z niesamowitą wiedzą, doświadczeniem i kulturą osobistą. Oddając się pod opiekę pana doktora w pełni możemy zaufać jego kompetencjom. Cieszę się, że mam to szczęście być jego pacjentką. Jestem wdzięczna za dotychczasowe leczenie. Z czystym sumieniem polecam wszystkim borykającym się z podobnymi problemami.

Nie znam właściwych słów, by móc wyrazić swoją wdzięczność, dlatego powiem tylko --- panie doktorze
dziękuję !

Wdzięczna pacjentka
Elżbieta Cichurska

lek. dent. Rafał Tymiński

Jestem ogromnie wdzięczny za ten głos wyrażony w tak wielu ciepłych słowach. Bardzo buduje mnie ta opinia i dodaje energii do dalszej pracy. Problem medyczny nie był prosty do rozwiązania, ale wierzę, że zastosowane, złożone leczenie przyniesie długofalowo dobry efekt a co najważniejsze pozwoli zachować własne zęby, które są tak ważne w dzisiejszych czasach.
Wyrazy głębokiej wdzięczności za słowa uznania i ta pozytywną opinie.
Pani Elżbieto serdecznie pozdrawiam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Takich chirurgów jak Pan Rafał trzeba polecać, dlatego też postanowiłam zostawić tutaj swoją opinię. Szczerze polecam usługi Pana Doktora. Sama pojawiłam się 4 razy z ekstrakcjami łatwiejszymi i trudniejszymi. Za każdym razem spotkałam się z miłą atmosferą, profesjonalnym podejściem i dbałością o klienta. Cenię u Pana Doktora indywidualne podejście do pacjenta. Pan Doktor przez cały okres leczenia wykazywał zainteresowanie pacjentem i w razie jakichkolwiek wątpliwości czy pytań był dostępny pod telefonem. Cieszę się, że trafiłam na tak dobrego chirurga.

lek. dent. Rafał Tymiński

Dziękujemy bardzo za dobrą opinie.
Rzeczywiście były zabiegi prostsze i trudniejsze, gojące się prawidłowo i te powikłane, krótsze i dłuższe. Dobrze, że zawsze koniec był jednakowy czyli pozytywny, tak jak ta opinia za którą szczerze, jeszcze raz, dziękujemy.
Pozdrawiamy.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor uratował moje zęby, kiedy inni stomatolodzy proponowali usunięcie. Dzięki przyjaznemu podejściu do pacjenta przekonał, że nie warto się bać stomatologów. Minęło parę lat od wizyt u Pana Doktora i teraz podczas wizyt kontrolnych u innych stomatologów słyszę,że była wykonana świetna robota. To najlepszy dowód. Cieszę się,że trafiłam na tego Stomatologa. Szkoda,że teraz mam tak daleko do Olsztyna. Dziękuję i bardzo polecam.

lek. dent. Rafał Tymiński

Jestem wdzięczny za słowa uznania po latach.
To też dowód na to, że warto podjąć trud leczenia i jakieś ryzyko, bo satysfakcja i uznanie Pacjenta jest największą nagrodą.
Żal mi już tylko, że mam coraz mniej czasu na leczenie kanałowe i oddaje te pole młodszym Kolegom.
Cieszy też fakt, że efekt leczenia jest trwały i doceniony przez innych Stomatologów.
Pozdrawiam serdecznie.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

U Pana Doktora usuwałam wszytskie ósemki. Przy pierwszej doktor obiecał, że nic nie będzie bolało i dotrzymał słowa do ostatnie włącznie! Jest to bardzo cierpliwy i miły człowiek, wszytsko bez problemu wyjaśnił.

lek. dent. Rafał Tymiński

Dobrze, że mimo dużego niepokoju Pacjentki przed każdym zabiegiem, udało się Nam usunąć wszystkie zaplanowane do ekstrakcji zęby zatrzymane w sposób, który nie pozostawił przykrych doświadczeń.
Pozytywne nastawienie przed każdym zabiegiem chirurgicznym to ważna sprawa.
Dziękujemy za miłe słowa.
Pozdrawiamy Olę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

1 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Po wyrwaniu górnej szóstki utworzyła się u mnie przetoka (powietrze uciekało mi przez dziurę po zębie). Dentysta, który mi ją zszywał włożył płytkę koha, która po upłynięciu PONAD pół roku zniknęła. Dentyści do których chodziłem na kontrolę najpierw byli w szoku, że rana się jeszcze nie zagoiła i płytka jest dalej widoczna, ale gdy płytka zniknęła zaczęli twierdzić, że nie widzą już żadnego problemu i wszystko jest zarośnięte.

  Niestety ja od tamtego czasu gdy płytka znikła moje życie zamieniło się w istne piekło. Po każdym jedzeniu czuję niesamowity ból w tym miejscu i jeszcze czuję, że jedzenie czasami się przedostaje gdzieś do środka głowy przez tą dziurę przez co nie mogę prawidłowo jeść (jem same papki). Przez to niesamowicie schudłem przez następne pół roku (-30 kg).

  Pytanie: Jak wykryć taką przetokę po wyrwaniu głównej szóstki? Dentyści, u których byłem nic nie widzieli. Czy można zrobić jakieś prześwietlenie głowy, na którym będzie widać taką przetokę? Jeżeli tak, to jakie?

  Sądzę, że dobrym kierunkiem będzie konsultacja chirurga szczękowego, stomatologicznego lub laryngologa, badanie na wykrycie przetoki jest bardzo proste. Przerośnięta i zmieniona błona śluzowa zatok może maskować objawy typowe dla przetoki, ale pojawia się inne charakterystyczne dla chorób zatok- stąd konieczność badania lekarskiego. Proponuje wykonać badanie CT, które również pozwoli ocenić stan zatok szczękowych, po konsultacji lub przed.

  lek. dent. Rafał Tymiński

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • Ból zęba
 • Torbiele
 • Choroby miazgi
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją

Powiązane wyszukiwania