Adresy (2)

Gabinet Lekarski
ul. Grunwaldzka 66, Rybnik

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Grunwaldzka 66, Rybnik

Gabinet Lekarski

Pozostałe usługi


ul. Grunwaldzka 66, Rybnik

Gabinet Lekarskiul. Grunwaldzka 66, Rybnik

Gabinet Lekarski

Moje doświadczenie

O mnie

lek. med. Rafał Kochanowski zamuje się się poradą zakresie ortopedii i traumatologii m.in.:

Urazami kończyn górnych , dolnych i kręgosł...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

19 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski konsultacja ortopedyczna

Pan doktor Kochanowski leczy mnie od ok. 2 lat. Mogę śmiało powiedzieć, że uratował mi nie tylko zdrowie, ale i życie. Uległam wypadkowi komunikacyjnemu, gdzie byłam połamana w pył. Pan doktor mnie poskładał i jest wszystko w najlepszym porządku. Jestem obecnie na ostatnim etapie leczenia /operacja usunięcia gwoździa z piszczeli/ , czuję się po niej bardzo dobrze i jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam pod opiekę akurat Pana doktora Kochanowskiego. Dzięki Panu Doktorowi funkcjonuję normalnie, pracuję, tańczę i cieszę się życiem
Polecam z całego serca.
Jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, empatyczny i bardzo pomocny we wszystkich zawiłościach nie tylko medycznych

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Acer - Gabinet Rehabilitacji i Masażu Inny

Najlepszy ortopeda w okolicy!!!
Bardzo sympatyczny,wszystko wyjaśnia A co dla mnie najważniejsze cierpliwy
Czy idzie się prywatnie czy na NFZ zawsze wszystko jest w porządku.

Oby więcej takich lekarzy!

D
Profil zweryfikowany

Każda wizyta u pana doktora przebiega w przyjaznej atmosferze. Pan doktor podczas wizyty wykazuje pełen profesjonalizm, ogromną życzliwość i wspaniałe podejście do pacjenta. Jednocześnie rzeczowo, cierpliwie i bez pośpiechu wyjaśnił mi wszystkie zagadnienia natury medycznej, z którymi przyszedłem Dzięki takiemu lekarzowi mam jeszcze wiare w leczenie na NFZ. Dziękuje bardzo panie doktorze !


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski silny ból barku od 5 miesięcy

Od 5 miesięcy leczyłem się w Jastrzębiu u dwóch ortopedów na bark z powodu silnych bólów ruchowych. Nikt nie umiał mi pomóc.Żaden z lekarzy nie umiał znaleźć przyczyn bólu, mówiąc że to minie. Nie mogłem z bólu barku spać w nocy, ani normalnie pracować na dole w kopalni. Po pierwszej wizycie Doktor znalazł przyczynę bólu, w tym samym dniu podał mi zastrzyk w bark. Po dwóch dniach bark przestał całkowicie boleć. Jednym słowem odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuję Panie Doktorze że przywrócił mnie Pan do zdrowia w tak krótkim czasie. Polecam tego lekarza w 100%. Pozdrawiam serdecznie Kamil P.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu punkcja torbieli

Fantastyczny człowiek. Bardzo dobry lekarz. Rzetelny, punktualny, kompetentny, przejawiający wysoką kulturę osobistą. Lekarz wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Zleca niezbędne badania. Ciesze się, że trafiłam na takiego specjalistę.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Lekarski

Normalność, przystępność, nie tworzenie zbędnego dystansu, rzetelność, kompetencje, zwykła życzliwość, otwartość - to kilka cech Doktora. Budzi zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa i wie co robi


Ż
Profil zweryfikowany

Bardzo nie sympatyczny nie zapisuje wywiadu z pacjętem co wizytę się pyta o to samo opiszę mój przypadek. Mam 28l i boli mnie lewe kolano skierował mnie na prześwietlenie kolana prawego ale ja powiedziałam że lewe jet do prześwietlenia z zdjęcia nic nie stwierdził wysłał mnie na rezonanz prosiłam go aby mi zrobił najpierw usg bo trzeba długo czekać a kolano bardzo boli w tedy odpowiedział że nie ma usg w jastrzębiu na nfz odparłam ile kosztuje w tedy on że te usg nic nie wykaże bo mam uszkodzenia chrzęstne chociaż nie miałam nigdy urazu w to kolano zrobiłam prywatnie rezonanz 400zł wykazał że mam torbiel pod kolanem na 6 cm narośl kostną i śladowe ilości płynu zalecono prześwietlenie poszłam na kolejną wizytę pan Kochanowski stwierdził że nic się w tym kolanie nie dzieje i że nie wie dlaczego boli oczywiście kolana ponownie mi nie prześwietlił wtedy odparłam może uciska ta 6cm torbiel o on co torbiel? a faktycznie ale ona niema 6 cm bo pisze 60mm zalecił zastrzyk chomopatyczny i usg nagle się okazało że jest w jastrzębiu usg na nfz i postanowiłam zmienić lekarza


G
Profil zweryfikowany

Lekarz niezwykle kompetentny, fachowiec z każdym calu. Rozpoczął od wywiadu, badań i postawienia właściwej diagnozy. Ponieważ konieczna była artroskopia kolana zostałam dokładnie poinformowana jak to będzie przebiegać i na co mogę liczyć. W jasny i przystępny sposób wyjaśnia zawiłości choroby pacjenta. Nie wykazuje zniecierpliwienia i mogłam zadać sporo pytań, które dla mnie były bardzo istotne. Po operacji pacjent nie jest pozostawiony sam sobie ale jest objęty opieką w poradni. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam tego Lekarza przez duże "L"..
Gabriela


I
Profil zweryfikowany

Dr Rafał Kochanowski to doskonały specjalista (w moim przypadku rekonstrukcja ACL).Profesjonalne podejście do pacjenta. Miły i sympatyczny.
Dziękuję Panie Doktorze :-)
Gorąco polecam!!!!!
Iwona


O
Profil zweryfikowany

świetny lekarz! Traktuje pacjenta jednostkowo, jako jedyny zlecił porządne badania przed postawieniem diagnozy. Stara się dobrać takie leczenie, które czasowo i finansowo jest realne dla pacjenta. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania