dr n. med.

Radosław Kempiński

verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog, Internista

105 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
120 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Od 1998 roku jestem pracownikiem Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii we Wrocławiu, od 2005 adiunktem tej Kliniki. Rozprawę doktorską obroniłem w 2004 roku. Od 2005 roku jestem specjalistą… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
105 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • N
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Radosław KempińskiUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Zostałem wysłuchany, prawdopodobnie trafna diagnoza, przepisanie minimum lekarstw (co ważne - tanich), dieta i z każdym miesiącem, powoli wracam do zdrowia. Do tego wszystkiego poznałem opcje a/b/c jeśli coś pójdzie nie tak.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z uwagą mnie wysłuchał, zbadał, zalecił badania. Komunikatywny, miły, wykazuje zainteresowanie pacjentem. W 100% polecam.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Radosław KempińskiUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Była to pierwsza wizyta. Lekarz przeprowadził wywiad i zbadał. Zalecił dodatkowe badania i leczenie. Był rzeczowy i miły. Serdecznie polecam

 • P
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Radosław KempińskiUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Jestem zadowolona z wizyty, Pan Doktor wszystko wyjaśnił, powiedział co dalej należy zrobic, uspokoił mnie choć temat poważny. Dał zalecenia dotyczące regularnych badań diagnostycznych, diety, odpowiedział na wszystkie pytania a na wizycie nie czuć presji czasu.

 • E
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Radosław KempińskiUsługa: bóle w nadbrzuszu i refluks

  Wizyta przebiegła w przyjaznej dla mnie atmosferze.Pan doktor z uwagą wysłuchał moich słów zadawał wnikliwe pytania.Zlecil dodatkowe badania próbując uspokoić mnie i nakłonić do poddania się im jestem ogromną panikarą Pan doktor jednak dzięki swemu spokojnie podejściu i wytłumaczeniu jak to się odbędzie zdołał mnie przekonać.Jestem zadowolona z wizyty .Polecam tego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Radosław Kempiński

  Jestem zadowolony po wizycie u pana doktora. Pan doktor przede wszystkim uważnie mnie wysłuchał, zapoznał się z wynikami badań, które pokazałem. Widać od samego początku, ze jest bardzo doświadczonym lekarzem, a do tego ma poczucie humoru :)
  Doktor zaproponował lek. Widzimy się za 2 miesiące. Bardzo polecam dr Kempinskiego.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Radosław KempińskiUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Dla mnie wizyta u doktora uprościła dalsze leczenie. Lekarz pokierował mnie w poszukiwaniu innego lekarza. Cena wizyty nie zbyt wysoka, co dla mnie ważne. Lekarz czekał na mnie z 20 min., zapisał leki. Odpowiedział na wszystkie moje konkretne pytania i wyimaginowane obawy, nie ironizując. Zaprosił na kolejne spotkanie, aby wypisać mi skierowanie, bez dodatkowych kosztów. Niechętnie piszę tą opinię, bo chciałabym jeszcze do Pana doktora pojechać i nie spotkać kolejki :)

 • D
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Radosław KempińskiUsługa: złe wyniki badań z krwi

  Pan doktor jest bardzo rzeczowy, konkretny. Od lat zmagałam się z wątpliwościami co do moich wyników i każdy z lekarzy mówił mi, że to moja uroda, ale bez tłumaczenia. Tu usłyszałam medyczne wyjaśnienie i wskazówki co mogę zrobić aby potwierdzić słowa diagnozy. Pan doktor emanuje zaufaniem. Polecam z ręką na sercu :-)

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Praktyka Lekarska Radosław KempińskiUsługa: konsultacje gastrologiczne

  Polecam, doktor dokladnie analizuje wyniki badan a co najwazniejsze slucha co pacjent ma do powiedzenia i stara sie dobrac odpowiednie leczenie. Mialem kilka gastroskopi i doktor Kempiński przeprowadzil je zdecydowanie najdelikatniej.Pomocny i mily.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo miły i sympatyczny człowiek, pozytywnie nastawiony do pacjenta. Pełen profesjonalizm dokładnie przeprowadzony wywiad, wie o czym mówi i słucha z uwagą. Polecam brak zastrzeżeń.

Pytania pacjentów (207)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
 • Co oznacza ten wynik badań z gastroskopi? Opis: Motoryka przełyku zachowania i przełyk wpust bez zmian. Żołądek o zachowanej motoryce. Dwubarność błony śluzowej. inkrustacja żółcią. Odźwiernik drożny. Opuszka dwunastnicy, pozaopuszkowo : zaznaczony obrzęk i zatarcie siatki naczyniowej, ogniskowe naloty włóknika. Gastr odwr bez zmian. Dodatkowo chce zaznaczyć że choruje na celiakie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam, są obecne zmiany zapalne w dwunastnicy dodatkowo ściany żołądka pokryte żółcią, to nie jest normą.
  Reszta to obraz w normie.

 • Mojego synka 3 letniego boli od 2ch dni w okolicy pępka brzuch podczas jedzenia picia i po jedzeniu piciu Kiedyś sporadycznie go bolal Ostatnio przez około Pół roku ma często biegunk, zadziej wymioty, potem nastapily cienkie jasne stolce, regularne oddawanie kupki jest ,ostatnio długi okres rozwolnienie , teraz jeden dzień gorączka i utrzymuje się stan podgorączkowy Zrobiliśmy USG brzucha wyszło że wszystko w porządku oprócz cytuje " w krezce jelit poj w chłonne o zawartej wnęce długość do 17 mm . Badanie morfologi zrobione przy temp ciala 37 wyszły podwyższone monocyty 1,8 a te drugie monocyty 16, gran. Kwasochłonne 0,03 a te drugie 0, limfocyty 25,4, reszta w normie, mocz ciężar właściwy 1,026 i ketony 1,5 Proszę o interpretację takich wyników Dziekuje

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam, z problemem należy się skierować do gastroenterologa dziecięcego

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od 1998 roku jestem pracownikiem Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii we Wrocławiu, od 2005 adiunktem tej Kliniki. Rozprawę doktorską obroniłem w 2004 roku. Od 2005 roku jestem specjalistą chorób wewnętrznych a od 2008 roku specjalistą gastronterologiem. Jako pracownik Kliniki dzielę funkcję lekarskie (prowadzenie chorych), edukacyjne (wykłady i ćwiczenia ze studentami) oraz naukowe (publikacje).
  Jestem współautorem blisko 60 prac, opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii (od przewodniczącym Oddziału Dolnośląskiego) oraz członkiem kolegium redakcyjnego "Gastroenterologii Polskiej".
  Prywatna Praktyka
  Od wielu lat prowadzę prywatną praktykę lekarską, specjalizującą się diagnostyce i leczeniu chorób przewodu pokarmowego. Samodzielnie wykonuję badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Od 2005 roku uczestniczę w ogólnopolskim programie badań przesiewowych raka jelita grubego, w którym wykonuję corocznie blisko 500 kolonoskopii.

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Choroby

więcej