Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Niepodeległości 59, Przeworsk
NZOZ Vital-Med

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

5

Ogólna ocena
38 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Vital-Med Inny

 Lekarz z powołania, ma bardzo dobre podejście do dziecka jak i rodzica. :) pomaga każdemu dziecku najlepiej jak potrafi, widać że kocha swoją pracę i kocha dzieci. Polecam z całego serca. :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Vital-Med Inny

Najlepszy Pediatra z jakim miałam kontakt!! Punktualny, świetnie zorganizowany, konkretny, komunikatywny, super kontakt z dziećmi, niesamowicie dokładny (pierwszy raz widziałam tak dokładne badanie i przeprowadzanie wywiadu) i skuteczny !!! Nie sposób wymienić wszystkich zalet!! Prawdziwy lekarz, który troszczy się o małego pacjenta i rodzica. Czuje ogromną ulgę odkąd wiem, że mogę liczyć na Pana Doktora


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Vital-Med Inny

Najlepszy pediatra jakiego znamy. A zanim trafiliśmy do Pana doktora szukaliśmy pomocy u wielu innych lekarzy. Dzieci go uwielbiają, ma świetne podejście do małych pacjentów. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad i badanie, jest konkretny, potrafi zawsze postawić odpowiednią diagnozę i dobrać leczenie. Co ważne rozmawia z rodzicami, słucha ich, bierze pod uwagę ich zdanie i szuka dobrego wyjścia. Najważniejsze jest dla Niego dobro pacjenta. Zawsze można na niego liczyć. Nie sposób wymienić wszystkich zalet dr. Radka (jak nazywa Pana doktora córka). Doktor Cwetkow to jedyny lekarz, któremu ufamy w 100%. Córka nawet chętniej bierze leki, wiedząc, że polecił je Pan doktor. :) Dziękujemy za wszystko i polecamy! :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan Doktor to świetny specjalista - dokładny i działający zgodnie z regułami sztuki, wykonujący i zlecający wszelkie badania potrzebne do postawienia trafnej diagnozy; bardzo komunikatywny lekarz w kontaktach z rodzicami (a gdy rodzic trafia nagle na oddział do szpitala z dzieckiem jest z reguły na tyle zestresowany, że potrzebuje jasnych komunikatów i wyrazistych wskazówek, Pan Doktor Cwetkow to doskonały kapitan w tej sytuacji), a do tego bardzo serdeczny człowiek w stosunku do małych pacjentów, zaskarbiający sobie ich uśmiechy w naturalny sposób. Bardzo dziękuję Panie Doktorze za opiekę nad Tomkiem na oddziale, wszelkie informacje, których Pan na bieżąco udzielał, pomoc i empatię, których Pan nam nie szczędził ;)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Vital-Med badanie niemowląt i dzieci

Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, konkretny, bada bardzo dokładnie, wszystko tłumaczy, szkoda że taki dobry pediatra to rzadkość.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ Vital-Med

Jednym słowem wspaniały! Potwierdzam wszystkie pozytywne komentarze tutaj! Pan doktor cechuje się wielkim profesjonalizmem, podejściem do dzieci, jest bardzo uprzejmy , obszernie wszystko wyjaśnia, moje dziecko zawsze badane jest "od stóp do głów". Jedyny lekarz , do którego mam zaufanie ! Jeśli nie było miejsca u niego i musiałam jechać gdzieś indziej to i tak zawsze kończyło się powrotem do niego,ponieważ nikt inny nie umiał pomóc tak jak on. Jeżeli chodzi o opiekę w szpitalu na jego oddziale tak samo rewelacyjnie! Dziękuję za wszystko i polecam!


Użytkownik zweryfikowany

Swietny lekarz ,moj syn wkoncu obchodzi sie bez antybiotykow juz 5 miesiac,a wczesniej co miesiac bral zastrzyki bo zaden antybiotyk juz nie dzialal na niego . Nigdzie nie znalezlismy pomocy tylko u dr Cwetkowa,wszyscy lekarze mowili ze wyrosnie z tego,ale to bzdura.Dopiero badanie ktore zrobil doktor pokazalo co mojemu dziecku dolega, gdy tylko cos sie dzieje odrazu jade do niego a nie do rodzinnego.


Użytkownik zweryfikowany

Jedyny pediatra do którego mamy zaufanie. Profesjonalny lekarz z doskonałym podejściem do dziecka i ogromną wiedzą i doświadczeniem.


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, ma dobre podejście do dzieci jest miły i uprzejmy. Pełen profesjonalizm, szczegółowo przeprowadza badania. Jest godnym polecenia lekarzem:-)


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista. Bada dziecko od głowy do stóp gdzie inni połowę pomijają i wysyłają do innych specjalistów. Zawsze uśmiechnięty z profesjonalnym podejściem do dziecka i rodzica. Na oddziale pełen profesjonalizm, Pan doktor uratował moją córkę, która była na skraju wycieńczenia przez innego lekarza. Bardzo polecam, zresztą kolejki do 23 w nocy świadczą o jego wiedzy.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie