ZYLAKI KONCZYN DOLNYCH

7 odpowiedzi
WITAM.MAM PYTANIE CZY USUWA PAN ZYLAKI KONCZYN DOLNYCH PRZY UZYCIU LASERA?
Nie ,ponieważ uważam ,że skleroterapia jest skuteczną i znacznie tańszą metodą.

Nie. Wykonuję zabiegi operacyjne, skleroterapię piankową oraz obliterację piankowo-mechaniczną przy użyciu urządzenia Flebogrif. Pozdrawiam.
Tak, oczywiście wykonuję takie zabiegi.
Pozdrawiam M.Garbień
Tak, w Szpitalu Eskulap gdzie pracuję wykonujemy wszystkie aktualnie stosowane metody operacyjne i ablacyjne (laserem, radiofrekwencją, parą wodną, chemiczno-mechaniczne, klejem). Wykonujemy również zabiegi stentowania niedrożnosci żył biodrowych oraz leczymy żylaki miednicy i krocza za pomocą skleroterapii i embolizacji. Szczegóły można znaleźć na naszej stronie www (tu nie mogę dodać linku ale proszę wpisać w google szpital eskulap).
Witam tak usuwam, pozdrawiam
Jasne. Zapraszam.
Tak ,oczywiście . Jest to jedną z głównych metod w których się specjalizuje
Pozdrawiam Łukasz Paluch