Występują u mnie ciągłe lęki że nie pamiętam pocałunku kiedy wypije alkohol. Pamiętam mniej więcej c

6 odpowiedzi
Występują u mnie ciągłe lęki że nie pamiętam pocałunku kiedy wypije alkohol. Pamiętam mniej więcej co mowilam jak wrocilam do domu ale ciągle wydaje mi sie ze moge tego nie pamiętać, a martwi mnie to poniewaz mam wspaniałego chlopaka ktorego bardzo kocham. Czy to jest w ogóle mozliwe?
Z Pani wypowiedzi wynika, że bliskość z partnerem jest możliwa w sytuacji upojenia alkoholem. Czy jest możliwe stworzenie relacji intymnej między wami bez alkoholu? Jeśli nie to z jakiego powodu, czego się Pani obawia pisząc o ciągłych lękach? Odpowiedzi na te pytania możemy poszukać wspólnie w relacji terapeutycznej.
Zapraszam serdecznie.
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychoterapeutyczna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry. Myślę, że spotkanie z psychoterapeutą może pomóc sprecyzować dokładnie swoje obawy, a następnie sposoby poradzenia sobie. Nie wspomina Pani o ilości spożywanego alkoholu ani czy w innych sytuacjach również występuje opisany przez Pania lęk. Warto się temu przyjrzeć. Pozdrawiam.
Dzień dobry. Pani wpis jest zawiera mało informacji i trudno coś na jego podstawie odpowiedzieć. Czy martwi się Pani tym, że po wypiciu alkoholu nie pamięta tego co się działo? Zachęcam do szerszego opisu sytuacji.
Po spożyciu alkoholu możliwe jest, że pamięta Pani tylko część z tego, co się zadziało, wszystko lub niewiele. Mnie martwi, że boi się Pani, że traci Pani część kontroli nad tym, co się z Panią dzieje. Czy taki lęk występuje również bez odurzenia? Dobrze byłoby skonsultować się z psychoterapeutą i pogłębić ten wątek. Może dowie się Pani czegoś nowego na swój temat?
Witam serdecznie,
jak słusznie Pani zauważyła coś się dzieje co nie do końca jest dla Pani zrozumiałe. W tej materii może pomóc konsultacja z psychologiem i być może dalsza forma terapii. Warto się przyjrzeć tym lękom, niepokojom żeby wiedzieć gdzie jest ich początek i gdzie można ustalić ich koniec. Zachęcam do inwestycji w siebie i spotkania ze specjalistą. Psychologiem - psychoterapeutą.
Myślę, że samo zauważenie problemu jest już pierwszym krokiem, kolejnym powinna być wizyta u psychoterapeuty. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk