mgr

Piotr Włodarczyk

verifiedCreated with Sketch.

Psychoterapeuta, Psycholog

5 opinii +dodaj

Nazywam się Piotr Włodarczyk i jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą (certyfikacja w Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii). Zajmuję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fundacja PromenadaUsługa: konsultacje online

  Bardzo mily spokojny Pan, Naprawdę można spokojnie z nim porozmawiać za pierwszym razem trochę sie krępowałam ale drugim razem juz było lepiej . Naprawdę polecam:)

  Piotr Włodarczyk2018-05-31

  Dziękuje za opinie. Pozdrawiam

 • A
  Lokalizacja: Fundacja Promenada

  Bardzo mily spokojny Pan,umiejacy sluchac,ale tez zadawac konkretne pytania na temat,co uwazam za pozytywne.
  Godny polecenia.

  Piotr Włodarczyk2018-04-20

  Dziękuje za opinie. Pozdrawiam

 • K
  Lokalizacja: Fundacja Promenada

  Bardzo pozytywne wrażenia po pierwszej wizycie z maluchem mającym problem z agresją. Pan Piotr to osoba emanująca spokojem i cierpliwością. Wnikliwie wysłuchał, zadawał konkretne pytania i ukazywał nowe spojrzenie na problem, bardzo racjonalne i rzeczowe podejście. Jestem bardzo zadowolona i dużo spokojniejsza.

  Piotr Włodarczyk2018-03-21

  Dziękuje za opinię. Pozdrawiam

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy w kontaktach z ludzmi

  Pana Piotra Włodarczyka znalazłam przez portal znanylekarz. Terapia za pośrednictwem Skype. Terapeuta godny polecenia, miły, bezpośredni, swobodnie prowadzi rozmowę. Już po pierwszych trzech wizytach mam pozytywne odczucia. Osoba konkretna, zawsze skupiona na tym o czym rozmawiamy i co ważne w moim przypadku, nie pozwala zmieniać tematu. Cała terapię oceniam pozytywnie i polecam innym.

  Piotr Włodarczyk2018-01-11

  Dziękuje za opinię. Pozdrawiam

 • A
  Lokalizacja: Fundacja Promenada

  Polecam bardzo profesjonalnie przeprowadzone sesje, duża życzliwość i pełne zrozumienie oraz zaufanie. Dziękuję za pomoc lepiej nie mogłam trafić.

  Piotr Włodarczyk2018-01-11

  Dziękuje za opinie. Pozdrawiam.

Pytania pacjentów (409)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Piotr Włodarczyk i jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą (certyfikacja w Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii).
  Zajmuję się psychoterapią indywidualną, psychoterapią par i małżeństw, diagnozą, pomocą psychologiczną oraz poradnictwem. Współpracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą i dziećmi.

  Do głównego zakresu moich oddziaływań terapeutycznych należy leczenie depresji i zaburzeń nerwicowych (lęk, fobia, zab. obsesyjno-kompulsywne, zab. adaptacyjne) oraz pomoc w kryzysach życiowych, problemach emocjonalnych i relacjach partnerskich.

  Pracuję w nurcie integracyjnym, wykorzystującym możliwości płynące z różnych podejść psychoterapeutycznych, wychodząc jednocześnie z założenia, że to terapia powinna być dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta a nie odwrotnie.

  Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. Wojewódzkim Specjalistycznym Zespole Neuropsychiatrycznym im. Św. Jadwigi Śląskiej oraz w Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym, gdzie prowadziłem diagnozę, terapie dorosłych, dzieci i młodzieży. Współpracuję również z Fundacją Prodeste.

  Swoją pracę poddaję superwizji.

  Zapraszam Cię na spotkanie w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Ze swojej strony gwarantuję dyskrecję oraz moje pełne zaangażowanie.

  Jeśli masz pytania lub nie odpowiadają Ci terminy podane w kalendarzu wizyt - zadzwoń do mnie (_533_496_659_).

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna

Staże

 • Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatrycznym im. Św. Jadwigi Śląskiej w Opolu
 • Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym
 • Fundacja Prodeste