Wypelnienie pod dolnymi powiekami

11 odpowiedzi
Szukam mozliwosci wypelnienia tzw. doliny lez, ewentualnego podniesienia powiek gornych, lub blefaroplastyki. czy sa to zabiegi, ktore wymagaja kilku wizyt?
Dzień dobry, zapraszam na konsultację, po badaniu wszystko wyjaśnię. Pozdrawiam Drmocny

Witam,
Zabieg powyższy można wykonać w ramach jednej wizyty.
Z poważaniem
R.Mądry
zapraszam uprzejmie w kwietniu do nowo powstałej Intima Clinic , tam uzyska Pani Wszystkie informacje. Pozdrawiam Tomasz Basta
Szanowna Pani,

zabieg wypełnienia doliny łez jest zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej i jeśli nie ma przeciwwskazań do tego typu zabiegu można go wykonac podczas jednej wizyty.
W przypadku operacji powiek górnych - blefaroplastyki, konieczna jest wizyta kwalifikacyjna przed zabiegiem (sprawdzenei czy Pani kwalifikuje się do takiej operacji, zebranie informacji na temat Pani stanu zdrowia, zlecenie odpowiednich badań, które powinny być wykonane przed zabiegiem) . Po samej operacji po około 5-7 dniach konieczna jest wizyta w celu usunięcia szwów.

Pozdrawiam serdecznie,

Anna Aseńko
Dzień dobry. Najlepiej zwrócić się do lekarza, który wykonuje zabiegi i operacje wokół oczu , to znaczy wypełnienie, plastykę powiek górnych i dolnych oraz zabiegi łączone. Razem z lekarzem podjąć decyzję o sposobie postępowania. Prosze przedstawić lekarzowi swoje oczekiwania, a lekarz przedstawi możliwości operacyjnego i nieoperacyjne postępowania. Wtedy dopiero można powiedzieć, czy wystarczy jedna, czy potrzebnych jest więcej wizyt. Pozdrawiam GK
Dzień dobry.
Nie wiem o jaki zabieg chodzi - ,,podniesienia powiek górnych". Zabiegi blepharoplastyki wykonuję w Lubinie. Zapraszam na konsultację.
Witam, podczas pierwszej konsultacji jesteśmy w stanie ustalić skalę problemu i jeżeli będzie wymagane wykonanie zabiegu to wyznaczymy jego termin. Jeżeli chodzi o wypełnienie doliny łez to w przypadku użycia kwasu hialuronowego możemy wykonać zabieg podczas konsultacji. Pozdrawiam Marek Paul
Szanowna Pani, nie wiem czy znalazła Pani, ale w przypadku operacji powiek górnych konieczna jest konsultacja na której można wszytko ustalić, operacja i po 5-7 dniach zdjęcie szwów.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej
Sugeruję wizytę: - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam,
Na jednej wizycie konsultacyjnej omawiamy wszystkie problemy, które Panią nurtują w zakresie twarzy.

Pozdrawiam,
Dzień dobry,
to wszystko zależy od tego, jak nasilone są zmiany. Jeśli sytuacja kliniczna tego wymaga, tzn zarówno powieki górne jak i dolne kwalifikują się do korekcji chirurgicznej, można te 2 zabiegi wykonać podczas jednego zabiegu. Jeśli wystarczy użyć wypełniacza w obrębie powiek dolnych, zazwyczaj zalecam wykonanie tych 2 zabiegów osobno ze względu na obrzęk, który występuje po zabiegu chirurgicznym powiek górnych. Wszystko zależy od wyniku konsultacji.

Z pozdrowieniami,

lek. Piotr Drozdowski
specjalista chirurgii plastycznej
FEBOPRAS
Witam,

Zapraszam na konsultację - jest ona niezbędna w celu podjęcia odpowiednich działań.
Zabiegi o których Pani pisze można wykonać jednoczasowo.

Pozdrawiam
Dr Jerzy Chęciński
Klinika Chęciński