Wizyta ....

9 odpowiedzi
Dzień dobryCzy Pani doktor juz przyjmuje?
Ponieważ chciałam umówić sie na wizytę z córka do Pani.
Pozdrawiam
Kasia
P. Kasiu. Będę na początku 2017 r. w pracy. Pozdrawiam Monika P-S

Witam Pani Kasiu,
tak, już przyjmuję. Jest Pani zainteresowana spotkaniem w Gdyni-Kosakowo (galeria Szperk) czy Gdańsk Osowa?

Pozdrawiam,
Beata Krawczyńska-Kowalska
Witam serdecznie Pani Kasiu,
oczywiście przyjmuję i można się umówić, kontakt do mnie znajdzie Pani na mojej stronie mobilnydietetyk-rybnik.pl

Pozdrawiam,
Justyna Karbowy
Zapraszam serdecznie.
Dzień dobry
Przyjmuję już. Nie wiem w jakim wieku jest córka, ale w razie czego informuję, że nie zajmuję się dietoterapią dzieci. Pozdrawiam
chyba pomyłka
Witam serdecznie,

Pacjentów przyjmuję od poniedziałku do środy w godzinach od 10 do 18. Wolne terminy dostępne są na profilu :) W jakim wieku jest córka? Nie zajmuję się dietoterapią małych dzieci.
Pozdrawiam.
Witam serdecznie, pytanie trafiło do mnie takze odpowiadam. Przyjmuje od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 19.00 Takze zapraszam do kontaktu w celu umówienia konsultacji. Pozdrawiam, Agnieszka
Dzień dobry Pani Kasiu,
Oczywiście możemy umówić się na wizytę. Nadmienię jednak, że jestem dietetykiem klinicznym a nie lekarzem. Przyjmuję w Koninie, proszę o kontakt z madrezywienie.pl
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Blumczyńska
Dietetyk kliniczny