Adres

Ignacego Paderewskiego 17, Knurów
CZAS NA DIETĘ ALEKSANDRA GINTOWT-DOBRODZIEJ (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Przelew na konto
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Przygodę z dietetyką rozpoczęłam już w technikum Gastronomicznym. Obecnie pracują w Szpitalu, gdz...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie

Brak opinii o lekarzu

Ten lekarz nie ma jeszcze opinii na ZnanyLekarz. Dodaj pierwszą.

Dodaj opinię

Odpowiedzi na pytania

14 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam. Mam pewien problem. Sytuacja wygląda tak: Jakieś 1,5 roku temu piłem siemie lniane. Wszystko było ok. Siemię lniane zawsze przygotowuję w taki sposób, że 2 stołowe łyżki wsypuję do gorącej wody, następnie gotuję przez 10 minut., następnie przecedzam napój przez sitko, tak by oddzielić ziarnka od płynu, a następnie już w kubku odstawiam na 30 minut do przestygnięcia. Ostatnio postanowiłem zacząć pić siemię od nowa. Jednak już dwa razy dziwnie się po nim czuję, dokładnie zaraz po wypiciu napoju. Nie wiem jak dokładnie opisać, ubrać w słowa to co odczuwam. Odczuwam jakby delikatne osłabienie, delikatne uczucie mdłości, ale podkreślam, że bardzo delikatne i takie jakby dziwne uczucie w głowie, coś jakbym był zmęczony, jakby lekko oszołomiony. Wszystkie te objawy są bardzo słabe/delikatne. Po jakimś czasie wszystko ustępuje. Czy to normalne ? Czy jest się czego obawiać ?

  Siemię lniane w dużych ilościach może szkodzić,wydziela się z nasion cyjanowodór. Proponuje też nie gotować tyle razy,i przelewać.

  Aleksandra Gintowt-Dobrodziej

 • Witam ;) Czy do dietetyka trzeb przychodzić co tydzień po nowa dietę ? Czy dostaje się jedna dietę do stosowania na dłużej ?

  To wszystko zależy od indywidualnych ustaleń,zaleceń

  Aleksandra Gintowt-Dobrodziej

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Przygodę z dietetyką rozpoczęłam już w technikum Gastronomicznym. Obecnie pracują w Szpitalu, gdz...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne