Witam serdecznie, - Skąd się takie coś bierze, że są emocje załamania lecz nie ma fizycznej reakcji

3 odpowiedzi
Witam serdecznie, - Skąd się takie coś bierze, że są emocje załamania lecz nie ma fizycznej reakcji płaczu albo jest mała?
Z zablokowania?

Powodów może być wiele. Mogą być one formą autoagresywną, formą zablokowania lub awersji. Wszystko zależy od sytuacji, oraz wcześniejszych doświadczeń. Pozdrawiam
Dzień dobry, jedna z przyczyn może być wyuczona bezradność, gdy w życiu było już tyle momentów załamania, że już nawet nie ma wewnątrznej siły na reakcję. Natomiast jako hipnoterapeuta pragnę zauważyć, że najczęściej zdarza się tak, gdy żal czy gniew są głęboko ukryte, gdy ktoś nie miał przestrzeni wcześniej wyrażać w pełni swoich emocji. Serdecznie zapraszam na hipnotererapię w celu odblokowania i szybkiego uwolnienia emocji. Tym bardziej, że z doświadczenia wiem, że to działa jak tama. Teraz może i nie ma tego płaczu, ale proszę o siebie zadbać i poszukać pomocy, nim ta taka pęknie, a płacz przerodzi się w częstą, intensywną histerię. Życzę szybkiego rozwiązania,