Witam. Od ponad roku mam poczucie utraty rownowagi, zawroty glowy, bol i ucisk w glowie uczucie goraca, ucisk w gardle, bole brzucha i biegunki, bolesne wzdecia, dretwienie rak. Mam tak nieustannie i zapomnialam juz jak to jest czuc sie dobrze, czasem objawy sa mniejsze a czesem sie nasilaja. Jestem ciagle zmeczona, ciezko jest mi sie skupic, czesto o czyms zapominam. Robilam rozne badania serca, krwi, tarczycy, neurologiczne oraz badanie blednika. Wyniki wskazuja ze jestem zdrowa. Szukam pomocy.
mgr Agnieszka Burek-Blacha
mgr Agnieszka Burek-Blacha
Psycholog, Terapeuta
Rabka-Zdrój
Dzień dobry, skoro badania nie wykazały niczego niepokojącego a problem tkwi najprawdopodobniej w psychice, warto udać się do specjalisty. Objawy, które Pani opisuje wyglądają na objawy nerwicowe. Warto teraz zainwestować w czas dla siebie i własne przyjemności a także poobserwować siebie w jakich momentach niepożądane objawy się nasilają. Pozdrawiam serdecznie i życzę powrotu do równowagi. Agnieszka B.B.

mgr Anna Bernatowska
mgr Anna Bernatowska
Psychoterapeuta, Psycholog
Warszawa
Witam, opisane przez Panią objawy często towarzyszą nerwicy, ale aby to stwierdzić na pewno potrzebne jest więcej danych o Pani sytuacji. Zapraszam na konsultacje, jeśli nie jest Pani z Warszawy jest możliwość spotkania prze Skypea. Pozdrawiam serdecznie. Anna Bernatowska

mgr Anna Jerzak
mgr Anna Jerzak
Psycholog, Psychoterapeuta
Swarzędz
Dzień dobry,

jeśli udało się wykluczyć biologiczne podstawy odczuwanych trudności i dyskomfortu w ciele, proponuję udać się na konsultację do specjalisty psychologa lub psychoterapeuty, bowiem opisane objawy mogą mieć podłoże psychiczne. Zdarza się, że mimo braku podstaw medycznych odczuwamy realne objawy bólowe lub wynikające np. z napięcia i stresu. Warto także przyjrzeć się momentowi, w którym rozpoczęły się trudności oraz w jaki sposób są podtrzymywane.
Życzę powodzenia w znalezieniu najlepszego dla siebie rozwiązania i specjalisty, który będzie towarzyszył w rozwiązywaniu przeżywanych trudności.

Pozdrawiam serdecznie
Anna Jerzak/Psychonomia.pl

 Tamara Bogdanowicz
Tamara Bogdanowicz
Psycholog
Kraków
Objawy,ktore Pani opisuje maja charakter nerwicowy gdyz lekarze wykluczyli tl o bologiczne.Nalezy udac sie z tym do leczenia u specjalisty psychiatry badz psychologaa.Mozna prowadzic leczenie u obu specjalistow jesli wskazane jest przyjmowanie lekow.Nerwica jest wyleczalna choroba ale wymaga systematycznego leczenia.Zapraszam do kontaktu.Tamara Bogdanowicz,psycholog ,Krakow.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.