Witam od pewnego czasu mam pewien problem. Bralem narkotyki typu amfetamina, marihuana i alkohol. Od

2 odpowiedzi
Od pewnego czasu mam pewien problem. Bralem narkotyki typu amfetamina, marihuana i alkohol. Od 9 dni jestem czysty. Problem w tym ze ciągle mi sie wydaję ze mam schizofrenię. Codziennie czytam o objawach schizofrenii setki razy, nakręcam się, strasznie sie tego boje. Nawet jak cos przeczytam co mnie na chwile uspokoi to i tak lęk przed tym wraca. Jestem nerwowy, mam kłopoty z zasypianiem. Nikt z rodziny mi nie powiedzial ze cos jest ze mną nie tak. Dzisiaj mi sie wydawało ze rodzice gadają cos o mnie, poszedłem do ich pokoju z pretensjami. Jednak uspokoili mnie i powiedzieli ze mówili o czyms innym. Prosilbym o jakies porady, mam już dosc czytania o tych objawach schizofrenii i innych chorob psychicznych.. Strasznie się nakręcam
Dzień dobry. Myślę, że Internet nie jest najlepszym rozwiązaniem na własne niepokoje. Tym bardziej w temacie tak ważnym jak zdrowie psychiczne. Myślę, że dobrym dla Pana mogłaby być wizyta u lekarza psychiatry. Po pierwsze mógłby zdiagnozować to, co się z Panem dzieje. mógłby Pan od specjalisty dowiedzieć się, czym są choroby psychiczne, jak objawia się schizofrenia, ale także jakie są skutki zażywania/odstawiania narkotyków. Poza tym może Pan otrzymać zalecenia co do dalszego leczenia/dbania o swoje zdrowie. Pozdrawiam. Patrycja Stepniewska

Dzień dobry, również jak moja przedmówczyni, zalecam wizytę u lekarza psychiatry. Rozmowa i rzetelna diagnoza, napewno pomogą wskazać najlepszą ścieżkę wsparcia i ewentualnego leczenia przy zgłaszanych przez Pana objawach. Internet dokładać będzie Panu niepotrzebnych zmartwień. Pozdrawiam serdecznie, Julia Krawczyk