Witam od 24 sierpnia biore tabletki naraya schemat 21 +7 przerwy do tej pory wzielam 18 tabletek zaw
1
odpowiedzi
Witam od 24 sierpnia biore tabletki naraya schemat 21 +7 przerwy do tej pory wzielam 18 tabletek zawsze o tej samej godzinie wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia czy jest mozliwosc ciazy?
Ryzyko nieplanowanej ciąży jest niewielkie jeśli stosowała Pani tabletki zgodnie z ich przeznaczeniem. W przypadku tego preparatu skuteczność antykoncepcyjna powinna na tym etapie już być pełna.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry, w dniu wczorajszym upadłam na twarz jeżdżąc na rowerze. Uderzyłam zębami o ziemię. Zęby nie uległy widocznym uszkodzeniom, jednak góra dwójka sprawia mi dziwny dyskomfort. Czy powinnam udać się do stomatologa, czy po upadku jest to przez pewien czas w normie?
- Dzień dobry, w dniu wczorajszym upadłam na twarz jeżdżąc na rowerze. Uderzyłam zębami o ziemię. Zęby nie uległy widocznym uszkodzeniom, jednak góra dwójka sprawia mi dziwny dyskomfort. Czy powinnam udać się do stomatologa, czy po upadku jest to przez pewien czas w normie?
- Kot (mój domowy) podrapał mnie w oko, nie widać żadnej rany ani rysy na oku ale boli, również przy zamknięciu jakbym miała coś pod powieka, jest zaczerwieniowe łzawi i jest wrażliwe na światło... W jaki sposób postąpić ? Dziękuję za pomoc
- W badaniu lampą szczelinową lekarz okulista stwierdził, że w odcinku przednim, rogówki są niewielkie, przezierne z wrastaniem naczyń krwionośnych w rąbek. Nie wydał dodatkowych zaleceń odnośnie tego opisu. Czytałem, że wrastanie naczyń krwionośnych jest powikłaniem po niewłaściwym noszeniu soczewek.…
- Pytanie do psychologów chrzescijanskich zwlaszcza katolickich. Jest sobie taka sw Faustyna ktora jest wielbiona w kosciele katolickim i przez wiernych, popularna. Chcialbym podac jej opis piekla. Fragment z dzienniczka sw Faustyny: "Dziś byłam w przepaściach piekła, wprowadzona przez Anioła.…
- Ostatnio lekarz zdiagnozował u mnie nadżerkę i zalecił zrobienie krioterapii. Później zaczęłam czytać o tym i wiele lekarzy pisze, że przy nadżerce bez objawów nie ma konieczności wykonywania krioterapii. Jedyny objaw jaki ja mam to czasem lekkie upławy. Nie znam się na tym kompletnie i nie wiem…
- Witam. Od pewnego czasu pod biustem mam czerwone plamy, jakby odparzenie, nigdy wcześniej nie miałam tego... Już cztery tyg. smaruje maścią Alantan, pudrem Alantan nic nie pomaga a wizyta u dermatologa dopiero 5 października. Najpierw miałam pod jedną piersią a teraz pod drugą i takie brunatne…
- Dzień dobry - czy można pic len kurkumę i imbir razem.
- Mam 88 wagi ,88kg.Co mogę zrobić aby schudnąć? Co jeść a czego nie jeść?Nie mogę narazie biegać,że względu na problem z wymiotami.Podejrzenie obrzęk mozgu rozpoczyna obrzęk mozgu ,biorę leki od neurologa.Chodze na spacery i jeżdżę na rowerze treningowym.
- Dzień dobry, chciałbym spytać jaki wpływ ma masturbacja na prawdziwe współżycie? Jestem po pierwszym razie (penetracji) i trwało to być może z 30 sekund, najprawdopodobniej ze stresu. Erekcja gasła i trzeba było ją uruchamiać parokrotnie zanim udało się to zrobić. Było to miesiąc temu, od tego…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.