Witam mam problem jak się stresuje to wybucham placzem z byle powodu nie wiem jak nad tym zapanować

6 odpowiedzi
Mam problem jak się stresuje to wybucham placzem z byle powodu nie wiem jak nad tym zapanować
Witam serdecznie,
Nagłe wybuchy płaczu to częsty powód, dla którego klienci trafiają na terapię. Zachęcam do skorzystania z pomocy terapeuty.
Pozdrawiam

Dzień dobry,
gabinet psychoterapeutyczny (bezpieczne warunki) to dobre miejsce, aby przyjrzeć się reakcji płaczu i wypracować inne strategie w przypadku stresu. Zachęcam do wyboru psychoterapeuty i rozpoczęcia pracy, bo warto z uśmiechem traktować życie. Pozdrawiam
Witam, płacz jako reakcja emocjonalna nie jest sam w sobie niczym złym jednakże, jeśli jest nieadekwatną reakcją utrudniającą sprawne funkcjonowanie w społeczeństwie może wskazywać na problemy w obrębie kontroli emocji oraz kontroli zachowania. Na pewno Pana problem wymaga pogłębionego wywiadu psychologicznego podczas indywidualnej wizyty.

Pozdrawiam
Radek Szafrański
Sugeruję wizytę: Psychoterapia online - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam serdecznie, płacz jest normalną reakcją emocjonalną i nie ma co siebie krytykować z tego powodu. Jednak, jeśli czujemy, że sobie z nim nie radzimy i nie jesteśmy w stanie go opanować, warto poszukać podłoża tego stanu rzeczy, prawdopodobnie jest to reakcja na jakieś doświadczenia z przeszłości. Proponuję wizytę u psychoterapeuty, podczas terapii będzie można poszukać podłoża tego problemu i odnaleźć sposób, jak się z tym radzić. Pozdrawiam Justyna Wojciechowska
Sugeruję wizytę: Psychoterapia indywidualna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry,

zastanawia się pani jak pomóc sobie zrozumieć siebie i swoje reakcje, w szczególności kiedy się pani stresuje, i kiedy wybucha pani niekontrolowanym płaczem. Zadawanie sobie pytań o siebie to pierwszy krok do znalezienia rozwiązań i odpowiedzi. Psychoterapia to proces, dzięki któremu może pani dowiedzieć się więcej o sobie i zacząć sobie radzić ze swoimi trudnościami.

Pozdrawiam seredcznie

Katarzyna Kruczyńska
Psychoterapia lub hipnoterapia powinny pomóc.