Witam, mam 26 lat .Problem mój dotyczy stref intymnych. Mianowicie między moszna, a odbytem często d
1
odpowiedzi
Witam, mam 26 lat .Problem mój dotyczy stref intymnych. Mianowicie między moszna, a odbytem często dochodzi do podrażnienia. Spowodowane jest to swędzeniem , napięciem, takim uczuciem, że muszę dotknąć to miejsce. Zazwyczaj ta czynność staje się przyjemna,prowadząca do w pewnym rodzaju zadowoleniem.Natomiast jest to uciążliwe w codziennym życiu. Miejsce jest zmienione jeśli chodzi o skórę. Czemu tak się dzieje ? Co to może być za dolegliwość?. Czym i gdzie leczyć? . pozdrawiam.
Szanowny Panie w pierwszej kolejności należy rozważyć konsultację dermatologiczną, potem ewentualnie urologiczną.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.