Witam. Mam zdjęty aparat ortodontyczny. Jednak moje zęby miejscami są szorstkie, czuje jakby resztki

Witam. Mam zdjęty aparat ortodontyczny. Jednak moje zęby miejscami są szorstkie, czuje jakby resztki kleju (cementu?) Po zameczkach. Chcę wybielić zęby, dentysta polecił mi domowe wybielanie nakładowe z preparatem opalescence i tu mam pytanie: czy te resztki kleju na zębach mogą wpłynąć na efekt wybielania? Efekt będzie gorszy czy utrzyma się krócej?

1 odpowiedź


Dzień dobry. Miejsca w których pozostał klej nie wybielą się. Proszę udać się na wizytę. Lekarz sprawdzi, czy pozostał klej. Może zęby należy tylko wypolerować. Pozdrawiam.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.