Witam, Mam 26 lat i jestem w związku z chłopakiem, który ma 28 lat. Niestety ma on problem z alkoho

2 odpowiedzi
Witam,
Mam 26 lat i jestem w związku z chłopakiem, który ma 28 lat. Niestety ma on problem z alkoholem, spędził 2 miesiące w ośrodku dla uzależnionych, jednak po wyjściu zauważyłam, że nadal się ukrywa z piciem. Nie miał on pracy przez jakiś czas i chciał się cały czas ze mną spotykać a wczoraj kiedy powiedziałam mu, że czuć od niego alkohol to się oburzył, powiedział, że nie będę mu niczego wmawiała i kazał wyjść z mieszkania i dodał, że nie chce się ze mną narazie widywać a od wczoraj ma też nową pracę. Ja po takich sytuacjach jestem skupiona tylko na myśleniu o tym, bardzo się boję , że on się kiedyś ogarnie dla innej i ciągle mi towarzyszy taka myśl. W dodatku odczuwam lekkie stany lękowe pomimo, że biorę na to escitil.
Zastanawiający jest Pani sposób budowania relacji i funkcjonowanie w niej. Do jakiejkolwiek terapii potrzebna jest dobra diagnoza. W zależności od niej wybiera się sposób leczenia. Często objawy nasilają się po 30 roku życia. Proszę nie czekać, tylko jak najszybciej udać się do specjalisty.

Do rozwazenia proces poglebienia wgladu w to, co sie dzieje w Pani przezyciach, fantazjach co do tego, co sie moze zdarzyc. Prawdopodobnie to sa scenariusze, kt Pani juz (niestety) bardzo dobrze zna. Zaproszenie do tego, aby zwiekszyc samowiedze o tym, co sie wydarza w swiecie wewnetrznym. Byc moze psychoterapia indywidualna.