Wczesny wytrysk?

6 odpowiedzi
Mam problem z wczesnym wytryskiem i z zaspokojeniem żony może jakieś rady? Jakieś Srodki, mam dużego penis ale strasznie się szybko podniecam i nie mogę nad tym zapanować!
Witam, to dość popularny problem, leczenie polega na podawaniu leków. Wymagana jest diagnostyka i zbadanie przyczyn, przede wszystkim. Zapraszam.
z poważaniem
lek. Magdalena Sochacka

Przedstawił Pan zbyt mało informacji, abym mógł się odnieść do sprawy, o której Pan pisze. Zapraszam na konsultację indywidualną lub razem z żoną.
Jest wiele metod leczenia przedwczesnego wytrysku - począwszy od treningów, poprzez psychoterapię, na farmakoterapii skończywszy. Generalnie zaburzenie to jest stosunkowo często i łatwe do wyleczenia. Trudno określić co w Pana przypadku jest przyczyną nadmiernej pobudliwości seksualnej, w celu jej określenia konieczna jest rozmowa i zebranie szczegółowego wywiadu, czym może się zająć kompetentny seksuolog. Zachęcam do skorzystania z takiej wizyty.
Diagnostyka i ew. dalsze postępowanie wymaga wizyty u lekarza seksuologa.
Osobiście odradzam "samoleczenie", można się skrzywdzić...
Zachęcam Pana do odwiedzenia specjalisty w miejscu zamieszkania.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com
Witam,
z takim problemem proszę zgłosić się do specjalisty - seksuologa.
Pozdrawiam.
Witam,

przedwczesny wytrysk może mieć wiele przyczyn. Dlatego też, w pierwszej kolejności polecam wizytę u seksuologa i /lub urologa celem diagnozy. W przypadku wykluczenia podłoża biologicznego leczeniem z wyboru powinna być psychoterapia. Pozdrawiam,

KJ