Tydzień temu odbyłam zabieg usunięcia migdałków podniebiennych w znieczuleniu ogólnym. Przez 3 dni o
1
odpowiedzi
Tydzień temu odbyłam zabieg usunięcia migdałków podniebiennych w znieczuleniu ogólnym. Przez 3 dni otrzymywałam kroplówki a od 4 dni biorę 200 mg ketonalu. Jestem osłabiona, stosunkowo mało jem przez ten czas. Niepokoi mnie jednak jeden aspekt. Od 3 dni mam brązowe, intensywne krwawienie z dróg rodnych. Jestem w połowie cyklu. Okres miałam dwa tygodnie temu. Biorę te same tabletki antykoncepcyjne (sylvie 20) od roku i nigdy nie zdarzyło się takie krwawienie śródcykliczne. Czy są to powody do niepokoju? Czy przy regularnym i poprawnym przyjmowaniu tabletek (mimo tego krwawienia) ochrona antykoncepcyjna została zachowana?
Stres związany z zabiegiem operacyjnym może wpływać na skuteczność terapii antykoncepcyjnej i powodować plamienia śródcykliczne. Dolegliwości powinny ustąpić w kolejnym cyklu jednakże warto rozważyć konsultację ginekologiczną z badaniem ultrasonograficznym w najbliższych miesiącach, w szczególności jeśli dolegliwości będą nawracały.
Podczas konsultacji rozważyć należy również zastosowanie innego preparatu lub innej dawki.
Podczas konsultacji rozważyć należy również zastosowanie innego preparatu lub innej dawki.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć Co oznacza taki wynik cytologii ponieważ mój ginekolog twierdzi że wszystko okay i że mam przyjść za pół roku do kontroli Rozmaz odpowiedni do oceny - obecne są komórki kanału szyjki macicy / strefy przekształceń. Inne zmiany Odczynowe zmiany komórkowe…
- Co oznacza poziom anty-TPO <3,00 IU/ml (zakres 0,00-5,61) anty-TG <3,00 IU/ml (zakres 0,00-4,11) Pozostałe badania: TSH 3,776 uIU/ml (zakres 0,350-4,940) FT3 3,53 pg/ml (zakres 1,58-3,91) FT4 1,00 ng/dl (zakres 0,70-1,48) Czy te badania są prawidłowe? Kobieta, 20 lat
- Witam, mam taki problem. Jestem z partnerem razem od 5 lat. Nigdy nie byłam w stanie osiągnąć satysfakcji seksualnej podczas normalnego stosunku, ani stosunku oralnym. Jedyną możliwością jest ''palcówka''. Z poprzednimi partnerami było identycznie. Nawet podczas ''palcówki'' i seksu jednocześnie,…
- Mam 18 lat miałam dni płodne od 9-14 października. Chłopak robił mi dobrze palcem w te dni ale jest leworęczny a mi robił to prawa ręką i nie było dużej możliwości żeby przeniósł nasienie na palcu ale może jakieś znikome ilości. 19 października podczas oddawaniu kału (biegunka poprzedzona…
- Witam mam 22 lata od jakiegoś czasu badam cukier za pomocą glukometru na czczo jest wzorowo 75-85, martwię mnie fakt ze 2h po posiłku norma mówi się do 140 a ja mam różnie czasem 100,95,90 czy to normalne? Mam taka tolerancje? Pozdrawiam Krzysztof :)
- Witam. Jestem w 34 tygodniu ciąży, od początku ciąży przyjmuję zastrzyki clexane 0,6. Zawsze robię je między 7 a 8 rano, jednak dzisiaj pierwszy raz zdarzyło mi się zapomnieć o zastrzyku i zrobiłam go dopiero o 14:30, czyli 7-8h później niż zazwyczaj. Czy takie opóźnienie mogło zaszkodzić mojemu…
- Dzień dobry, od jakiegoś czasu po stosunku bez zabezpieczenia z narzeczonym z pochwy wydobywa się dziwny zapach. Innych objawów brak. Ten zapach ustepuje sam. Z czego to wynika? Wcześniej nie bylo takiego problemu, a kochamy sie od dwóch lat.
- Mam 31 lat. Będąc w ciąży miałam cukrzycę ciążową. Po 4 miesiącach po porodzie, wykonałam badanie krzywej cukrowej. Moje wyniki to: na czczo 98, 2h po spożyciu glukozy 75. Czy jest to prawidłowy wynik? Nie karmię już piersią.
- Dzień dobry Mam 21 lat, dziś miałam wykonywane badanie USG piersi i dołów pachwowych. Moja babcia chorowała na złośliwego raka piersi. Badanie wykazało "w prawej piersi okołobrodawkowo od str. KGZ gładko odgraniczona hipoechogeniczna zmiana wlk. 10x5mm. FA? Zagęszczona torbiel? B3. Poza tym…
- Witam okres dostałam 01.10.2021 kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 13.10.2021 dziś zauważyłem przezroczysty ciągnący się sluz co to może oznaczać ??
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.