Dzień dobry, od jakiegoś czasu po stosunku bez zabezpieczenia z narzeczonym z pochwy wydobywa się dz
1
odpowiedzi
Dzień dobry, od jakiegoś czasu po stosunku bez zabezpieczenia z narzeczonym z pochwy wydobywa się dziwny zapach. Innych objawów brak. Ten zapach ustepuje sam. Z czego to wynika? Wcześniej nie bylo takiego problemu, a kochamy sie od dwóch lat.
Nieprzyjemny zapach w pierwszej kolejności związany może być z infekcją w tym przewlekłą również mogącą występować po stronie partnera. W razie wątpliwości rozważyć proszę poszerzenie diagnostyki ginekologicznej lub urologicznej o odpowiednie badania mikrobiologiczne wymazu z pochwy, cewki moczowej czy posiewu nasienia.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam 31 lat. Będąc w ciąży miałam cukrzycę ciążową. Po 4 miesiącach po porodzie, wykonałam badanie krzywej cukrowej. Moje wyniki to: na czczo 98, 2h po spożyciu glukozy 75. Czy jest to prawidłowy wynik? Nie karmię już piersią.
- Dzień dobry Mam 21 lat, dziś miałam wykonywane badanie USG piersi i dołów pachwowych. Moja babcia chorowała na złośliwego raka piersi. Badanie wykazało "w prawej piersi okołobrodawkowo od str. KGZ gładko odgraniczona hipoechogeniczna zmiana wlk. 10x5mm. FA? Zagęszczona torbiel? B3. Poza tym…
- Witam okres dostałam 01.10.2021 kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 13.10.2021 dziś zauważyłem przezroczysty ciągnący się sluz co to może oznaczać ??
- Dzień dobry, mam bardzo uciążliwy problem - problem z jednym barkiem, który jest niżej niż drugi. Jest ciągle spięty, a drugi rozluźniony. Nie pomagają masaże, odczuwam duży dyskomfort jakbym nie mógł ułożyć barku na miejsce, czasami ból. Jeden z mięśni piersiowych, przy złączeniu z problematycznym…
- Witam, jestem po transferze 2 zarodków, byłam potwierdzić ciążę i widać pojedynczą żywą ciążę. Co się stało z drugim zarodkiem ? Nurtuje mnie to pytanie, a z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o to lekarza.
- Dzień dobry. Miałam robioną ; biopsja kanalu szyjki macicy dzisiaj przyszedł wynik Rozpoznanie histopatologiczne: I-Drobne fragmenty endocervix i endometrium w fazie proliferacji. II-Fragmenty polipa gruczołowego endometrialnego. Rozrost gruczołowy zwykły endometrium. Czy to jest coś złego? Proszę…
- Witam. Bardzo prosiłabym o interpreatcję wyników badań w kierunku boreliozy: Przeciwciała w kl IgG wynik<5000 AU/ml Przeciwciała w kl IgM wynik 187,20 AU/ml Z góry dziękuję i pozdrawiam, Monika
- Czy internista może wystawić skierowanie na badanie drożności jajowodów?
- Witam. Cierpię na PCOS. Od 3 miesięcy staram się z partnerem o bobasa i bez efektów. Miałam zlecone badania krwi. Mam podwyższona tarczyce, oraz podniesiony poziom glukozy, reszta hormonów jest wporzadku. W 1 cyklu miałam stymulację lametta i duphaston, po czym otrzymałam zastrzyk ovitrelle po…
- #polaring #ginekologia Dzień dobry. Mam nieregularne cykle i zdecydowałam się na krążki polaring. Delikatnie bolał mnie brzuch, zaczęło się plamienie 15.10.2021 i włożyłam krążek (byłam pewna, że to miesiączka- ostatnia była ok 10 tygodni wcześniej- 1.08). W tej chwili to delikatne, wręcz skąpe…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.