Witam mam 22 lata od jakiegoś czasu badam cukier za pomocą glukometru na czczo jest wzorowo 75-85, m
1
odpowiedzi
Witam mam 22 lata od jakiegoś czasu badam cukier za pomocą glukometru na czczo jest wzorowo 75-85, martwię mnie fakt ze 2h po posiłku norma mówi się do 140 a ja mam różnie czasem 100,95,90 czy to normalne?
Mam taka tolerancje?
Pozdrawiam Krzysztof :)
Mam taka tolerancje?
Pozdrawiam Krzysztof :)
DO 140. Ma Pan idealne cukry. Pytanie tylko, po co zaczął Pan mierzyć na glukometrze?!
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam. Jestem w 34 tygodniu ciąży, od początku ciąży przyjmuję zastrzyki clexane 0,6. Zawsze robię je między 7 a 8 rano, jednak dzisiaj pierwszy raz zdarzyło mi się zapomnieć o zastrzyku i zrobiłam go dopiero o 14:30, czyli 7-8h później niż zazwyczaj. Czy takie opóźnienie mogło zaszkodzić mojemu…
- Dzień dobry, od jakiegoś czasu po stosunku bez zabezpieczenia z narzeczonym z pochwy wydobywa się dziwny zapach. Innych objawów brak. Ten zapach ustepuje sam. Z czego to wynika? Wcześniej nie bylo takiego problemu, a kochamy sie od dwóch lat.
- Mam 31 lat. Będąc w ciąży miałam cukrzycę ciążową. Po 4 miesiącach po porodzie, wykonałam badanie krzywej cukrowej. Moje wyniki to: na czczo 98, 2h po spożyciu glukozy 75. Czy jest to prawidłowy wynik? Nie karmię już piersią.
- Dzień dobry Mam 21 lat, dziś miałam wykonywane badanie USG piersi i dołów pachwowych. Moja babcia chorowała na złośliwego raka piersi. Badanie wykazało "w prawej piersi okołobrodawkowo od str. KGZ gładko odgraniczona hipoechogeniczna zmiana wlk. 10x5mm. FA? Zagęszczona torbiel? B3. Poza tym…
- Witam okres dostałam 01.10.2021 kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 13.10.2021 dziś zauważyłem przezroczysty ciągnący się sluz co to może oznaczać ??
- Dzień dobry, mam bardzo uciążliwy problem - problem z jednym barkiem, który jest niżej niż drugi. Jest ciągle spięty, a drugi rozluźniony. Nie pomagają masaże, odczuwam duży dyskomfort jakbym nie mógł ułożyć barku na miejsce, czasami ból. Jeden z mięśni piersiowych, przy złączeniu z problematycznym…
- Witam, jestem po transferze 2 zarodków, byłam potwierdzić ciążę i widać pojedynczą żywą ciążę. Co się stało z drugim zarodkiem ? Nurtuje mnie to pytanie, a z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o to lekarza.
- Dzień dobry. Miałam robioną ; biopsja kanalu szyjki macicy dzisiaj przyszedł wynik Rozpoznanie histopatologiczne: I-Drobne fragmenty endocervix i endometrium w fazie proliferacji. II-Fragmenty polipa gruczołowego endometrialnego. Rozrost gruczołowy zwykły endometrium. Czy to jest coś złego? Proszę…
- Witam. Bardzo prosiłabym o interpreatcję wyników badań w kierunku boreliozy: Przeciwciała w kl IgG wynik<5000 AU/ml Przeciwciała w kl IgM wynik 187,20 AU/ml Z góry dziękuję i pozdrawiam, Monika
- Czy internista może wystawić skierowanie na badanie drożności jajowodów?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.