Mam 18 lat miałam dni płodne od 9-14 października. Chłopak robił mi dobrze palcem w te dni ale jest
1
odpowiedzi
Mam 18 lat miałam dni płodne od 9-14 października. Chłopak robił mi dobrze palcem w te dni ale jest leworęczny a mi robił to prawa ręką i nie było dużej możliwości żeby przeniósł nasienie na palcu ale może jakieś znikome ilości.
19 października podczas oddawaniu kału
(biegunka poprzedzona środkiem przeczyszczającym z powodu wcześniejeszego zaparcia) w kale zauważyłam dwie plamki tak jakby krwi oraz podczas wycierania się zauważyłam śluz z nitką krwi ale nie wiem czy było to przy wytarciu z przodu czy z tyłu ( wystąpiło to tylko jeden raz w ciągu tego dni) w ten dzień miałam również lekko zabrazowiony śluz. 26 pazdziernika mam dostać okresu, od 3 miesięcy mam skąpy okres było to konsultowane z panią ginekolog i powiedziała że mogę tak mieć i po zrobieniu badania USG powiedziała że nie mam żadnych torbieli na jajnikach. Jestem przeziębiona i dzisiaj częściej niż zwykle korzystam z toalety bo mam parcie na mocz. Czy jest możliwe żebym była w ciąży? Co może być przyczyną tego lekkiego podbarwiona śluzu krwią?
19 października podczas oddawaniu kału
(biegunka poprzedzona środkiem przeczyszczającym z powodu wcześniejeszego zaparcia) w kale zauważyłam dwie plamki tak jakby krwi oraz podczas wycierania się zauważyłam śluz z nitką krwi ale nie wiem czy było to przy wytarciu z przodu czy z tyłu ( wystąpiło to tylko jeden raz w ciągu tego dni) w ten dzień miałam również lekko zabrazowiony śluz. 26 pazdziernika mam dostać okresu, od 3 miesięcy mam skąpy okres było to konsultowane z panią ginekolog i powiedziała że mogę tak mieć i po zrobieniu badania USG powiedziała że nie mam żadnych torbieli na jajnikach. Jestem przeziębiona i dzisiaj częściej niż zwykle korzystam z toalety bo mam parcie na mocz. Czy jest możliwe żebym była w ciąży? Co może być przyczyną tego lekkiego podbarwiona śluzu krwią?
Żaden z opisywanych przez Panią objawów nie jest charakterystyczny dla ciąży, a ryzyko zajścia w ciąży w opisanej przez Panią sytuacji oceniam jako niskie. Jeśli ma Pani wątpliwości to wykonać proszę test ciążowy lub badanie stężenia beta-hcg we krwi.
Jeśli krew w stolcu będzie się pojawiała to skonsultować to proszę z chirurgiem lub internistą, gdyż z większym prawdopodobieństwem może zwiastować problem innej natury niż ciąża.
Jeśli krew w stolcu będzie się pojawiała to skonsultować to proszę z chirurgiem lub internistą, gdyż z większym prawdopodobieństwem może zwiastować problem innej natury niż ciąża.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam mam 22 lata od jakiegoś czasu badam cukier za pomocą glukometru na czczo jest wzorowo 75-85, martwię mnie fakt ze 2h po posiłku norma mówi się do 140 a ja mam różnie czasem 100,95,90 czy to normalne? Mam taka tolerancje? Pozdrawiam Krzysztof :)
- Witam. Jestem w 34 tygodniu ciąży, od początku ciąży przyjmuję zastrzyki clexane 0,6. Zawsze robię je między 7 a 8 rano, jednak dzisiaj pierwszy raz zdarzyło mi się zapomnieć o zastrzyku i zrobiłam go dopiero o 14:30, czyli 7-8h później niż zazwyczaj. Czy takie opóźnienie mogło zaszkodzić mojemu…
- Dzień dobry, od jakiegoś czasu po stosunku bez zabezpieczenia z narzeczonym z pochwy wydobywa się dziwny zapach. Innych objawów brak. Ten zapach ustepuje sam. Z czego to wynika? Wcześniej nie bylo takiego problemu, a kochamy sie od dwóch lat.
- Mam 31 lat. Będąc w ciąży miałam cukrzycę ciążową. Po 4 miesiącach po porodzie, wykonałam badanie krzywej cukrowej. Moje wyniki to: na czczo 98, 2h po spożyciu glukozy 75. Czy jest to prawidłowy wynik? Nie karmię już piersią.
- Dzień dobry Mam 21 lat, dziś miałam wykonywane badanie USG piersi i dołów pachwowych. Moja babcia chorowała na złośliwego raka piersi. Badanie wykazało "w prawej piersi okołobrodawkowo od str. KGZ gładko odgraniczona hipoechogeniczna zmiana wlk. 10x5mm. FA? Zagęszczona torbiel? B3. Poza tym…
- Witam okres dostałam 01.10.2021 kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia 13.10.2021 dziś zauważyłem przezroczysty ciągnący się sluz co to może oznaczać ??
- Dzień dobry, mam bardzo uciążliwy problem - problem z jednym barkiem, który jest niżej niż drugi. Jest ciągle spięty, a drugi rozluźniony. Nie pomagają masaże, odczuwam duży dyskomfort jakbym nie mógł ułożyć barku na miejsce, czasami ból. Jeden z mięśni piersiowych, przy złączeniu z problematycznym…
- Witam, jestem po transferze 2 zarodków, byłam potwierdzić ciążę i widać pojedynczą żywą ciążę. Co się stało z drugim zarodkiem ? Nurtuje mnie to pytanie, a z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o to lekarza.
- Dzień dobry. Miałam robioną ; biopsja kanalu szyjki macicy dzisiaj przyszedł wynik Rozpoznanie histopatologiczne: I-Drobne fragmenty endocervix i endometrium w fazie proliferacji. II-Fragmenty polipa gruczołowego endometrialnego. Rozrost gruczołowy zwykły endometrium. Czy to jest coś złego? Proszę…
- Witam. Bardzo prosiłabym o interpreatcję wyników badań w kierunku boreliozy: Przeciwciała w kl IgG wynik<5000 AU/ml Przeciwciała w kl IgM wynik 187,20 AU/ml Z góry dziękuję i pozdrawiam, Monika
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.