test ciążowy

6 odpowiedzi
Witam serdecznie,
Od dwóch tygodni nie dostałam okresu,test ciążowy nie wskazał jednoznacznie ciąży (druga kreska ledwo widoczna). Wyniki badań krwi i mocz w normie, jedynie delikatnie zwiększone MCHC (36,80) oraz MPV (10,30) a także ciężar właściwy moczu (1,030). Na jakie wyniki zwrócić szczególną uwagę?
Witam,należałoby wykonać test z krwi na obecność beta-choriongonadotropiny,jest to specyficzny test na potwierdzenie ciąży.Jednakże nie rozstrzyga o umiejscowieniu ciąży,a więc należy wykonać USG dla zobrazowania umiejscowienia pęcherzyka ciążowego.Pozdrawiam

Witam,

Na wynik BetaHCG z krwi.

Pozdrawiam
Witam. Proponuję wykonanie badania BHCG z krwi co jednoznacznie wyjaśni kwestię ciąży. W razie wyniku ujemnego zalecam wizytę u ginekologa celem wywołania miesiączki lekami i oznaczenie poziomów hormonów.Pozdrawiam.
Należy wykonać bać B HCG z krwi oraz badanie USG
Witam
Proszę sobie zrobic badanie B-hcg we krwi, wtedy Pani będzie miała większą pewność czy jest w ciązy. A następnie zgłosić się do ginekologa.
dzień dobry, mocz i krew bez znaczenia - granice normy. postępowanie: test ciążowy z apteki / gdy niepewny to beta-hcg i za 3 dni ponownie beta-hcg i dobrej jakości usg dopochwowe. proszę pamiętać o niebezpieczeństwie ciąży pozamacicznej. powodzenia artur mazur kalisz