Szukam wsparcia terapeutycznego dla męża i siebie. Nasza sytuacja jest złożona, oboje mamy swoje dem

3 odpowiedzi
Szukam wsparcia terapeutycznego dla męża i siebie. Nasza sytuacja jest złożona, oboje mamy swoje demony, co niejednokrotnie przeszkadzało nam w budowaniu wspólnego szczęścia. W zeszłym roku wyjechaliśmy za granicę, gdzie docelowo mamy zamieszkać, jednak końcówka roku była burzliwa do tego stopnia, że sama wróciłam do Polski. Jesteśmy w miejscu gdzie zastanawiamy się czy podniesiemy się razem, czy powinniśmy pozostać osobno.
Dzień dobry, do terapii pary jest potrzebna para. Dopóki nie podjęliście Państwo decyzji odnośnie tego, czy chcecie być razem - terapia nie jest możliwa. Pozdrawiam. Maciej Gołąb.

Dzień dobry,
jeśli jest Pani gotowa porozmawiać o swoich problemach to zapraszam.Pracuję tylko online.
Może zobaczy Pani życie z innej perspektywy?
Pozdrawiam Bogna Gadomska Karwacka
Byłoby cudownie gdyby każde z Was zajął się swoimi demonami, by każde z Was znalazło dla siebie terapeutę. Poznacie samych siebie, uporządkujecie i uzdrowicie to co tego potrzebuje. To jest może trudna, ale piękna droga! Być może się na niej odnajdziecie! Jeżeli zdecydujecie się na terapię pary polecam pracę z moim Mężem Tomaszem Kurzydłowskim, specjalizującym się w terapii par i małżeństw. Wszystkiego dobrego Wam życzę!