Szukam psychoterapii, najchętniej na początku 2h tygodniowo, koniecznie z kimś kto lubi swoją pracę

2 odpowiedzi
Szukam psychoterapii, najchętniej na początku 2h tygodniowo, koniecznie z kimś kto lubi swoją pracę i aktywnie poszerza swoją wiedzę, najchętniej z kimś kto preferuje dynamiczny dialog. Niestety nie udało mi się jeszcze znaleźć osoby z którą chciałbym kontynuować terapię, dlatego postanowiłem spróbować czegoś innego i opisać swoje symptomy tu.
Mam 27 lat, wyszedłem z trudnego domu, byłem wrażliwym dzieckiem, większości rzeczy musiałem nauczyć się sam, niestety coś poszło nie tak. Jestem narcyzem, manipulatorem, egocentrykiem, nadużywam projekcji, nie zawsze jestem szczery, nie umiem radzić sobie z błędami, nie zawsze radzę sobie z emocjami, dużo od siebie wymagam, często brakuje mi odwagi, często czuje wstyd. Gdy byłem młodszy, byłem bardzo skoncentrowany na dobrach materialnych. Perfekcjonizm całe życie windował moje ambicje. Od kilkunastu lub kilkudziesięciu miesięcy zauważalnie towarzyszy mi osobowość paranoiczna – chłód emocjonalny, wycofywanie się z kontaktów z innymi, wrogość, nadmierna podejrzliwość, nadmierna wrażliwość na lekceważenie i krytykę, trudności z wybaczeniem urazy. Dodatkowo, od kilku miesięcy zmagam się z depresją. Nigdy nie chciałem taki być i dokładnie taki się właśnie stałem. Obecnie czuje się połączony ze swoimi emocjami jedynie kilka dni w miesiącu. Psychodeliki pomagają mi z niektórymi z wyżej wymienionych symptomów, niestety mój brak profesjonalizmu w podejściu do ich konsumpcji sprawia, że czasem szkodzą. Medytacja pomaga, lecz nie zawsze jestem do niej zdolny. Moja zapaść emocjonalna rozpoczęła się w momencie w którym zacząłem rozumieć że nie jestem lepszy/bardziej uprzywilejowany od innych ludzi; przed tym moja ignorancja i wysokie poczucie własnej wartości izolowały mnie od depresji.
Szanowny Panie, proszę napisać w jakim mieście szuka Pan terapeuty, będzie łatwiej znaleźć. Pozdrawiam serdecznie!

Dzień dobry, zapraszam na konsultację w celu ustalenia planu terapii. Pozdrawiam!