Szukam porady na temat radzenia sobie ze sobą sama. Mam bardzo chwiejne emocje; z smutku przez gniew

5 odpowiedzi
Szukam porady na temat radzenia sobie ze sobą sama. Mam bardzo chwiejne emocje; z smutku przez gniew do radości. Oprócz tego wpadam w częste dołki emocjonalne. Czuje, ze nic dobrego mnie w przyszłości nie spotka, skończone studia nie dały mi wymarzonej pracy, a wraz z partnerem zaprzestaliśmy współżycia jakiś czas temu. Mimo zapewnień, ze tak nie będzie, Boje się, ze mogę go stracić tak jak już kiedyś traciłam licznie znajomych.
Myślę, że warto skorzystać z konsultacji u psychoterapeuty i razem z nim ustalić najlepszą dla Pani formę pomocy. Być może będzie to właśnie porada, być może dłuższy kontakt i psychoterapia. Odczuwa Pani hustawkę emocjonalną, dużo smutku i lęku - to wystarczający powód do szukania wsparcia, tym bardziej, że widzi Pani wpływ swojego stanu emocjonalnego na ważne dla Pani relacje. Pozdrawiam.

Zachęcam do konsultacji psychoterapeutycznej. Specjalista pomoże pani uporządkować emocje i spojrzeć na problemy z innej perspektywy. Ta zmiana może wpłynąć na polepszenie relacji z bliskimi. Pozdrawiam.
Sugeruję wizytę: Badania psychologiczne - 80 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Szanowna Pani,
złożoność i różne obszary trudności, z jakimi się Pani zmaga, skłaniają do przemyślenia wizyty u psychologa-seksuologa. W trakcie konsultacji postara się ustalić, co jest przyczyną Pani obecnych problemów, by poprzez ich rozwiązanie sprawić, by obecne objawy ustąpiły lub istotnie zmniejszyło się ich występowanie. To ważne z punktu widzenia Pani i Państwa zdrowia psychofizycznego, którego nieodłącznym elementem jest zdrowie seksualne.
Z uszanowaniem,
dr n. hum. Monika Gmurek
Witam. Z Pani opisu wynika, że Pani cierpi, miewa częste zmiany nastroju, nie wierzy w pozytywną przyszłość. To wystarczające powody do podjęcia psychoterapii. Proszę o siebie zadbać. Pozdrawiam
Rozumiem, że obecnie doświadcza Pani intensywnych emocji, trudności zawodowych oraz utraty bliskości w związku. Polecam konsultacje psychoterapeutyczne, w trakcie których razem możemy zrozumieć źródła tych trudności i zastanowić się, jak może Pani pracować, by uzdrowić złe samopoczucie i budować satysfakcjonujące relacje.
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychoterapeutyczna - 180 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.