Szukam dietetyka we Wrocławiu prowadzącego dietę po całkowitej resekcji żołądka dla osoby starszej.

6 odpowiedzi
Szukam dietetyka we Wrocławiu prowadzącego dietę po całkowitej resekcji żołądka dla osoby starszej.
Witam, najlepiej popytać znajomych lub poszukać na portalach, przeglądając opinie pacjentów.
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam - choć sama przyjmuję we Wrocławiu i prowadziłam Pacjentów z takim schorzeniem - polecam również Iwonę Gryszkin!
Zapraszam na wizytę. Zajmuję się żywieniem w chorobach przewodu pokarmowego wiążących się z zaburzeniami odżywiania. Dane kontaktowe gabinetu na znajdują się na stronie dietetyk.wroclaw.pl
W przypadku osoby starszej i po resekcji polecam skorzystać w formy online. Można przesłać wyniki oraz do wyników aktualnych oraz wagi itp dietetyk ustala zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Sposób żywienia powinien być tu ściśle dostosowany do stanu chorej osoby. Nie widzę sensu "wycieczek do gabinetu" osoby chorej tylko po to aby dietetyk ustalił normy żywienia ;) Pozdrawiam i zdrowia życzę !
Witam, zapraszam do swojego gabinetu. Przypadek trzeba potraktować indywidualnie, dokładnie rozpoznać sytuację i ustalić dietę. Jednak ja wolę pacjenta zobaczyć, ponieważ wygląd, osobowość pacjenta wiele o nim mówi i łatwiej dostosować dietę, aby dało się ją zrealizować.

Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry, zapraszam do kontaktu. Możliwa jest także wizyta domowa, jeśli osoba nie jest dostatecznie mobilna. Pozdrawiam