Przed egzaminem chciałam zacząć brać tabletki sesja jednak przeczytałam w internecie, że jest tam że
1
odpowiedzi
Przed egzaminem chciałam zacząć brać tabletki sesja jednak przeczytałam w internecie, że jest tam żeń szeń który ponoć może negatywnie wpływać na kurację antydepresantami. Biorę escipram 15mg dziennie czy rzeczywiscie żeń szeń może źle wpłynąć na moje leczenie?
Proponuję nie brać żadnych tabletek przed egzaminem. Często skutek jest odwrotny, niż pisze producent na opakowaniu parafarmaceutyku. Dotyczy to w szczególności osób leczących się psychiatrycznie. Pozdrawiam.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.