Od dwóch tygodni doskwiera mi ból łydki, początkowo był on delikatny, teraz już ciężko jest chodzić.

1 odpowiedzi
Od dwóch tygodni doskwiera mi ból łydki, początkowo był on delikatny, teraz już ciężko jest chodzić. Łydka jest o tych samych objętościach co zdrowa jedynie podczas chodzenia robi się zaczerwieniona. Wykonywane było usg żył ale wszystkie przepływy są w normie, wykluczona zakrzepica. Odbyłem wizytę u fizjoterapeuty, który stwierdził bardzo duże napięcie mięśnia, po zabiegu ból był delikatnie mniejszy ale teraz powraca. Dodam ze dzien przed pojawieniem się bólu odbyłem trening w którym wykonywałem podskoki na skakance. Ostatni okres był dla mnie okresem dosyć mocno stresującym i miałem tez inne dolegliwości wydaje mi się psychosomatyczne od strony układu pokarmowego. Czy moje dolegliwości łydki mogą być spowodowane nadmiernym stresem? W jaki jeszcze sposób można spróbować sobie pomóc?
Mogą, zapraszam na konsultację osteopatyczną. Może Pan również spróbować metody TRE, która stosowana regularnie po pierwsze świetnie sobie radzi z napięciem, po drugie zapobiega dolegliwościom psychosomatycznym w przyszłości. Obie metody dostępne są u nas w gabinecie integracja-cun.pl