problem dla singli

12 odpowiedzi
Szukam terapeuta, trener, psychologa,ktory zajmuje sie r Ramach nfz,albo odplatnie,of 200 zl .Chodzi mi ,by pomogl mi zrozumiec, oraz doradzctwo, dla singli,samotnosci.Moim problem jest il jest ,ze ponaprawiawialas napisaniu na portalach randkowych w latch 2014.r odpisywaly,a w 2016r, ,nie odpisuje. Jestem osoba niepelnosprawna, usiluje znalesc dziewczyne,partnerki dla siebie.Niestety albo popelniac bledy, albo niepotrafie napisac do dziewczyny.
Witam serdecznie. Niewiele wiem o Panu, oprócz informacji, że jest pan osobą niepełnosprawną. Nie wiem nawet jakiego typu jest ta niepełnosprawność. To istotne dlatego, że są różne ośrodki wsparcia dla osób niepełnosprawnych. Myślę, że w takim miejscu otrzymałby Pan wsparcie i miał okazję porozmawiać z osobami borykającymi się z pobobnymi trudnościami. Czasami taka wymiana doświadczeń pozwala nam dostrzec wiele spraw.
Jeżeli poszukuje Pan wsparcia psychologa to warto znaleźć w mieście ośrodek zatrudniający taką osobę w ramach Nfz. Nie wiem z jakiego jest Pan miasta. W Lublinie mogę polecić poradnię psychologiczną przy Szpitalu Neuropsychiatrycznym. Zazwyczaj w ośrodku pracującym w ramach NFZ pacjent zapisuje się w kolejkę i czeka na wizytę.
W gabinetach prywatnych każdy specjalista ma swój cennik i po przeprowadzeniu wywiadu, podczas pierwszego spotkania, proponuje najbardziej właściwą formę pomocy. Wtedy Pan się może zgodzić lub nie zgodzić na proponowane warunki (również finansowe).

Małgorzata Danielewicz

Witaj, warto poznać pierwsze siebie w terapii, żeby zrozumieć dlaczego nie może Pan znaleźć partnerki. Ja przyjmuję tylko prywatnie i każda sesja indywidualna wynosi 100zł, a to ile sesji potrzeba, to rzecz bardzo indywidualna.Pozdrawiam.
Trudno mi niestety odczytać wiadomość.
Witam, przepraszam bardzo ale nie do konca rozumiem tresc wiadomosci. Uprzejmie prosze napisac jeszcze raz, wtedy chetnie udzielę wskazowek. Pozdrawiam serdecznie
Witam serdecznie, niestety nie pracuje w ramach NFZ, moje honorarium wynosi 300 zł.
Jednak ponieważ jeste Pan osobą niepełnosprawną mogę zaproponowaś Panu 200 zł:
Jednak zanim podejmę się tego chciałbym wiedzieć ile ma Pan lat, na czym polega Pana
niepełnosprawność. Może Pan wejść na mój profil i jeżeli Pan go dobrze przeszuka znajdzie Pan dane kontaktowe. Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry, Długo zastanawiałam się nad odpowiedzią na Pana pytanie, bo przyznam szczerze nie bardzo je rozumiem. Po kolei. Szuka Pan terapeuty, trenera. Ja jestem psychoterapeutą i trenerem. Nie pracuję w ramach NFZ. Wizyta indywidualna kosztuje u mnie 120 zł. Pomagam osobom samotnym. Pomagam też osobom niepełnosprawnym, choć nie mam w tym zbyt dużego doświadczenia. Uważam, że osoby niepełnosprawne mają takie samo prawo do związków, udanego życia uczuciowego i erotycznego, jak ludzie w pełni sprawni. Polecam Panu film "Sesje", który traktuje o tym temacie. Życzę dużo samozaparcia oraz sukcesów w tworzeniu związku. Jeśli jest Pan z okolic śląska to zapraszam do gabinetu.
Witam, z Pana wypowiedzi wnioskuje, że chciałby Pan się zająć swoim problemem związanym z samotnością. Zapraszam zatem do kontaktu w celu umówienia spotkania. Nie przyjmuje w ramach NFZ, wizyta odpłatna 100zł/50 minut. Pozdrawiam.
Witam.
Niestety nie potrafię pomóc w napisaniu listu do portalu randkowego, Pozdrawiam
Witam, proszę napisać w jakiej miejscowości Pan mieszka? Pozdrawiam - Krzysztof Pawłuszko
Witam proszę mi nie zarzucać skrzynki spamem. Pozdrawiam Justyna Wojciechowska
Witam. W Lublinie działa Centrum Interwencji Kryzysowej, Proszę się z pracownikami, z pewnością pomogą Panu znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie będzie można skorzystać z pomocy. Nie pisze Pan na czym polega Pana niepełnosprawność. Zapewne jako osoba niepełnosprawna spotykał Pan na swojej drodze psychologów. Tutaj na portalu to chyba nie pierwsze zapytanie. Myślę, że trzeba raz a dobrze się zdecydować na zmianę i podjąć leczenie. Dobrym miejscem może być także Poradnia Zdrowia Psychicznego. Albo Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, gdzie szczególną pomocą są obejmowane osoby niepełnosprawne. Wierze, że Pan znajdzie odpowiednią pomoc.
Proszę do mnie już nie pisać. Nie zajmuję się takimi sprawami.