Potrzebuje pomocy, od ok. 5 miesięcy pracuje w nowej firmie (jest to korporacja). Praca pod presja c

2 odpowiedzi
Potrzebuje pomocy, od ok. 5 miesięcy pracuje w nowej firmie (jest to korporacja). Praca pod presja czasu, presja ludzi i kierownictwa zaczęła odciskać na mnie swoje piętno po 2 miesiącu. Co rano wymiotuje, mam biegunki, jestem poirytowana, włosy zaczęły wypadać mi na potęgę, ciagle chce mi się płakać, a moim jedynym marzeniem po powrocie do domu jest sen, który niestety nie przynosi mi wypoczynku bo następnego dnia od razu ogarnia mnie stres, zaczynaja się wymioty. Moje życie to teraz jeden wielki koszmar, popsuły się także moje relacje z narzeczonym, na wielu polach. Niestety nie potrafię sobie z tym poradzić, pomimo wielkiego wsparcia bliskich. Jedyne na co potrafię czekać to na weekend bądź na jakieś przeziębienie żeby moc odpocząć od pracy. Nie wiem co z tym zrobić, nie mogę odejść z pracy (mogę to zrobić najwcześniej na początku 2020 roku).
Dzień dobry. Z Pani opisu wynika, że silnie reaguje Pani na stres i pracę pod presją czasu. Warto sprawdzić na ile wynika z Pani doświadczeń, sposobu przeżywania, podejścia do wielu spraw, a na ile z warunków w jakich Pani pracuje. Zachęcam do umówienia się na konsultację z terapeutą w dogodnej dla Pani lokalizacji, żeby mogła się Pani temu ze spokojem przyjrzeć. Czasami dobra, szczera rozmowa pomaga na złapanie oddechu i spojrzenie na wiele spraw z innej perspektywy. Pozdrawiam serdecznie, Krzysztof Robacki

Szanowna Pani,
z opisu można wywnioskować, że przeżywa Pani silny stres oraz graniczący z atakami paniki. Może to być skutek wypalenia zawodowego, ale również powstającego zaburzenia lękowego. Serdecznie zachęcam do skorzystania z usług psychologa, który pozwoli Pani w bezpieczny sposób przyjrzeć się tego czego Pani doświadcza i znaleźć rozwiązanie dopasowane do Pani potrzeb.
Pozdrawiam
Szymon Niemiec