Poszukuję specjalisty w zakresie zaburzeń odżywiania w Warszawie.

10 odpowiedzi
Poszukuję specjalisty w zakresie zaburzeń odżywiania w Warszawie.
Dzień dobry,

Zapraszam na konsultację, podczas której będziemy mogli porozmawiać o tym co się aktualnie dzieje, jakie są potrzeby i jak mógłby wyglądać taką Psychoterapia.

Pozdrawiam,

Krzysztof Błażejewski.

Witam, zapraszam na konsultację. Zaburzenia odżywiania to bardzo ogólne pojęcie i może mieć wiele przyczyn. Na wizycie będziemy mogli się temu przyjżeć i ustalić jaki kierunek leczenia będzie tu właściwy. Pozdrawiam Anna Bernatowska
Moi Pacjenci to głównie osoby borykające się z zaburzeniami odżywiania. Zapraszam na spotkanie konsultacyjne. Oprócz wiedzy o tym jak pracuję, będzie Pani mogła mnie poznać i sprawdzić, czy byłabym odpowiednią osobą z którą zdecydowalaby się Pani podjąć psychoterapię

Pozdrawiam,
Gabriela Sułkowska
Polecam Anne Suchan z Warszawy telefon i adres jest w Internecie. Bardzo dobry specjalista z obszaru zaburzeń odżywiania. Polecam
Zapraszam na konsultacje. Przyjmuję w Klinice Psychomedic.
Pozdrawiam Maja Śnieżyńska
Witam. ja również zapraszam do siebie na konsultację psychologiczną.
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Jancza
Zapraszam na konsultację i , jeśli okaże się to potrzebne, psychoterapię. Pozdrawiam. - Dagna Ślepowrońska
Witam serdecznie, wg mnie najważniejsze jest dotarcie do przyczyny tego zaburzenia, a potem nadanie właściwego kierunku pracy, by doprowadzić do wyzdrowienia Pacjenta.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam
Julita Godzisz
Polecam!
Zapraszam, przyjmuje w Warszawie na Ursynowie i w śródmieściu, pracuję w nurcie psychodynamicznym