Po ostatnim stosunku z kobieta jedno razowy sekspo 2 tygodniach zaczol swędzic mnie penis jest w pół
1
odpowiedzi
Po ostatnim stosunku z kobieta jedno razowy sekspo 2 tygodniach zaczol swędzic mnie penis jest w pół czerwony ostatnio posmarowałam taka oliwka i było lepiej ale znowu wróciło i Swedzi czy jest jakąś maść specjalna albo coś ? I co to może oznaczać?
Szanowny Panie, należy zgłosić się do urologa celem kontroli.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mój dermatolog przypisał mi stosowanie leku 3-5-7 dni i odstawić.Nie do końca rozumiem co to znaczy. Preparat mam stosować 3 dni 5dni potem 7 dni czy co drugi dzien? a może skończyć maksymalnie na 7 aż do efektów? Pozdrawiam
- Czy prowadzenie samochodu podczas leczenia pregabaliną zespołu lęku uogólnionego może się wiązać z jakimiś konsekwencjami prawnymi?
- Mam problem z chłopakiem i nie wiem czyja to wina. Mój chłopak jest w zakładzie karnym ma telefon i często rozmawiamy że sobą na kamerze. Przez takie coś dochodzi do dwuznacznych sytuacji np. Wiecznie jest o kogoś zazdrosny najlepiej chciałby mnie kontrolować nie toleruje że rozmawiam z jakimś…
- Mam 33 lata i mam problem z erekcją od jakiegoś roku nie wiem co robić . Jeżeli nawet dojdzie do erekcji to ona trwa chwilę i koniec. Proszę o pomoc
- Mam bakterie E coli w moczu.Wynik posiewu 10^6 ml moczu.Dostałam monural 3 g ale aż 6 szt. i mam brać przez 6 dni.W ulotce jest napisanie, że najwięcej można przez 3 kolejne dni tylko 3 szt.Czy moja doktor rodzinna się pomyliła,czy nie zastosowała zbyt dużej dawki?
- Pare dni temu miałam robione dwa zabiegi lipolizy iniekcyjnej po wewnętrznej stronie ud po kilku dniach dostałam rozległej wysypki w tych miejscach? Co powinnam zrobić?
- Mam problem z traceniem wzwodu podczas penetracji po kilku minutach seksu ,przy seksie oralnym i masturbacji takiego problemu nie mam ,jestem z nowa partnerka i wcześniej z innymi kobietami problemu nie miałem ,proszę o poradę gdzie się udać najpierw ,dziekuje
- Stosuje izotek prawie 2 miesiące, ale ze trenuje na siłowni to także suplementuje witaminami itd, a mianowicie: Omega 3: 3 G epa/dha Magnez NAC Probiotyk san probi ZMA Nalt Alpha gpc 200 mg kofeiny Różaniec górski Ashwaganda Witamina D3 Góra pleców mi się troszkę poprawiła ale ramiona i dół…
- Jestem 18-letnią dziewczyną i mam od 2 lat chłopaka. Nasz pierwszy stosunek odbył się ok rok temu, wtedy jeszcze nie odczówałam przyjemności mecz ból,ale odebrałam to jako coś normalnego,bo to pierwszy raz. Z kolejnymi razami było podobnie, tyle że nie było już bólu, ale też nie było przyjemności.…
- Potrzebuje pomocy,mam stwierdzoną depresja + zaburzenia. Biorę leki Mobemid 150mg + Pregablin 150mg, niestety przez 99% czasu przeżywam coś, przejmuje się sytuacjami z przeszłości, nie widzę pozytywnych sytuacji, narzekam. Praktycznie nie potrafię normalnie funkcjonować, jestem w trakcie przejścia…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.