Stosuje izotek prawie 2 miesiące, ale ze trenuje na siłowni to także suplementuje witaminami itd, a

1 odpowiedzi
Stosuje izotek prawie 2 miesiące, ale ze trenuje na siłowni to także suplementuje witaminami itd, a mianowicie:
Omega 3: 3 G epa/dha
Magnez
NAC
Probiotyk san probi
ZMA
Nalt
Alpha gpc
200 mg kofeiny
Różaniec górski
Ashwaganda
Witamina D3

Góra pleców mi się troszkę poprawiła ale ramiona i dół pleców bardzo wysypane, może z suplementacji mam coś nie tak albo żel do kąpieli mam nieodpowiedni bo stosuje najzwyklejszy a nie żaden dermatologiczny z apteki jedynie co to do twarzy i krem do mycia z La rosche posay i krem także ale do kopieli najzwyklejszy. Powinienem coś zmienić czy uzbroić się w cierpliwość? Izotek stosuje 40 mg dziennie 20 rano i 20 wieczorem oraz do tego osłonowe tabletki essentiale forte po 2 tab 3 razy dziennie.
Podczas 2 pierwszych miesięcy terapii izotretinoiną można zaobserwować nawet zaostrzenie zmian trądzikowych. Oprócz leków w terapii trądzika niezwykle ważna jest prawidłową pielęgnacja skóry, stąd warto zastosować odpowiednie dermokosmetyki - także na plecy i ramiona - szczególnie po treningu. Trzeba też dokładnie przejrzeć przyjmowane suplementy oraz stosowaną dietę (!). Niestety siłownia i leczenie trądziku nie idą w parze.