Od kilku dni mam taki problem z miejscem łączenia się penisa z ciałem. Konkretnie od góry w miejscu
1
odpowiedzi
Od kilku dni mam taki problem z miejscem łączenia się penisa z ciałem. Konkretnie od góry w miejscu "ścięgna" przy jego podstawie od góry (jestem w stanie złapać ją w palce i poruszać niżej wymienioną kulką ale jest ewidentnie na tym ścięgienku w jednym miejscu). Pojawiła się tam taka jakby kulka w tym miejscu, wyczuwalna pod palcami. Ogólnie bólu samego w sobie nie ma, ale przy naciąganiu skóry ból się pojawia, występuje też kiedy naciągnę skórę i docisnę w miejscu gdzie była ta kulka ale się przesunęła. Skóra nie zmienia koluru, wizualnie nic nie widać Teraz do lekarza ciężko bo wiemy jaka jest sytuacja, miałem w planach wybrać się jak już kwarantanna się zakończy.
Szanowny Panie, należy zbadać tą zmianę u urologa.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Jestem w 8 tygodniu ciąży IgG wyszło 346 IU/ml natomiast IgM 0,293S/CO czy mam się czym martwić ?
- Podejrzewam, że mój 2,5 miesięczny syn cierpi z powodu refluksu. Do lekarza jakiej specjalizacji powinnam się z nim zgłosić i czy konsultacja online może być wystarczająca przy takiej dolegliwości?
- Mam krosty na szyi i dekoldzie. Mam 25 lat. Czy to możliwe że to tradzik ?jak go leczyć?
- Jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne? Ważę 47 kg przy wzroście 166, codziennie trenuję i spalam około 300 kalorii podczas treningu, moja dzienna liczba kroków wynosi około 8 tysięcy wliczając trening. Nie wiem jaki współczynnik aktywności wybrać i ile kalorii powinnam spożywać?
- Jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne? Ważę 47 kg przy wzroście 166, codziennie trenuję i spalam około 300 kalorii podczas treningu. Nie wiem jaki współczynnik aktywności wybrać i ile kalorii powinnam spożywać żeby utrzymać wagę a ile żeby przytyć?
- Mam pytanie od dwóch tyg biorę Aciprex 10 mg. Przed ten Afobam 0,5mg i biorę go jeszcze dwa razy dziennie po pół tabl tak kazał lekarz aby Aciprex zaczął działać czyli metoda nakladkowa. Od dziś mam jeszcze Atrodil i Clatra na alergię bo leczę też zatoki i mam kaszel. Czy te wszystkie leki ze…
- Od urodzenia na prawej nodze mam białe plamy, zauważyłam że rozrosły się one ostatnio,nie wiele ale jednak. Nie sprawiają mi one bólu,nie występuje wysypka etc. Jeżeli to ważne od 11 r.ż. mam problemy z wzrokiem. Aktualnie wada wynosi -3,75 ale ciągle się pogłębia. Co to może być? Czytałam że…
- Mialam założony cewnik na 10 tygodni po cc z powodu dziury na pecherzu obecnie dzisisj został usunięty bo po badaniu okazalo się że jest wszystko ok. A więc czy mogę uprawiać sex
- Jestem kobietą, mam 28 lat i od 2 lat współżyje z narzeczonym. Nigdy nie miałam orgazmu, jest mi dobrze podczas seksu i to tyle. Sytuacji w których czułam narastający orgazm mogę zliczyć na palcach jednej ręki. Czasami mam chwilowe wrażenie że nie czuję go w sobie. Sama sobie potrafię zapewnić…
- Zawyżone eozynofile - 0.62 a norma do 0.50 jaka moze byc przyczyna? Bazofile 0.02
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.