Niechęć do sexu po pierwszym razie.

2 odpowiedzi
Niedawno przeżyłam swój pierwszy raz z pierwszym facetem w życiu. Nie podobało mi się, ból był okropny jeszcze 3 dni po stosunku. Tydzień później na propozycję mojego ukochanego czy chcę współżyć ponownie, uciekłam gdzie pieprz rośnie. Nie mam na to zupełnie ochoty. Nie ciągnie mnie do tego. O co w tym chodzi? Lubię pocałunki i pieszczoty ale myśl o ponownym sexie nie jest dla mnie atrakcyjna.
Przede wszystkim trzeba ustalić przyczynę tego bólu - jeśli ginekolog nie stwierdzi żadnych problemów, to drugim krokiem jest rozmowa z seksuologiem. Pozdrowienia :)

"Ten pierwszy raz" niejednokrotnie na długo pozostaje w pamięci, i nie zawsze wspominamy go dobrze. Nie warto robić niczego wbrew sobie. Piszę Pani "lubię pocałunki..." , to piękny sposób okazywania sobie czułości, bliskości. Może powolutku, krok po kroczku przyjdzie moment, w którym ponownie będzie Pani gotowa. Warto szczerze porozmawiać z partnerem. Wsparcie i zrozumienie z jego strony, będzie teraz bardzo pomocne. Pozdrawiam