nie mozna znalesc dziewczyne przez portale randkowe I na za tach, flirtach-problem znalezieniem dziewczyny

8 odpowiedzi
Nie wiem Sam juz,od jakiegos czas, dluzszy czas przez wiecej nix 5 lat na sympatia, badoo,fotka itp., randki,czat,pisze do dziewczyn 5 dziewczyn odpisaly, a czesciowo nie odpisuja.Zaczynam tracic nadzieje ze poznam jakas dziewczyne. Do dziewczyn pisze czesc,mam na imie ,wymienili moje imie I pytam np, cos na zdjeciu Zauwazylem ze w gorach na nartach Gdzie to jest.Albo o muzyce ,jakos czas email pisalismy ale teraz zadna nie chce pisac do mnie
Przyczyny problemów w relacjach z innymi ludźmi, a zwłaszcza płcią przeciwną możne Pan poszukać podczas psychoterapii indywidualnej. Proponuje konsultację u psychologa albo psychoterapeuty.

Pozdrawiam ponownie serdecznie!
Zapraszam na konsultację, podczas której będziemy mogli porozmawiać. Pozdrawiam
Witam. Niestety nie udzielam tego typu porad. Być może pomocna będzie sesja coachingowa. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Witam.
Proszę nie tracić nadziei , zawsze przychodzą lepsze dni , tak więc i pewnie do Pana szczęście się uśmiechnie. Proponował bym konsultację u psychologa, to może dużo zmienić w Pańskim postrzeganiu wielu spraw. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam
Dzień dobry,

Trudności o których Pan pisze dotyczą kontaktu przez portale randkowe, a sposób funkcjonowania może być niezwykle demotywujący. Polecam Panu konsultacje z psychologiem lub psychoterapeutą w Ośrodku Terapii Psychodynamicznej przy ul. Czechowskiej 42 w Lublinie, tam na pewno łatwiej będzie wspólnie zastanowić się nad możliwymi rozwiązaniami tej sytuacji.

Pozdrawiam serdecznie
Witam. W przedstawionym opisie problemu trudno na ten moment znaleźć zarówno przyczynę zgłaszanych trudności, a może być ich mnóstwo. Zachęcam do kontaktu bezpośredniego z psychologiem/psychoterapeutą/coachem, który pomoże Tobie przyjrzeć się temu czego potrzebujesz, pomoże odkryć, nazwać, sprecyzować cele ewentualnego wsparcia. Życzę powodzenia.
Dzień dobry. Pana pytanie świadczy o tym, że trudnością dla Pana jest rozpoczynanie znajomości. Może to wynikać z głębszych problemów związanych z relacjami międzyludzkimi. Trudno odpowiedzieć na Pana pytanie bez znajomości kontekstu oraz wiedzy o Pana funkcjonowaniu. Polecam rozmowę ze znajomymi (być może dadzą Panu jakieś rady), poczytania poradników. Warto także zastanowić się nad spotkaniem ze specjalistą, tj.psychologiem lub psychoterapeutą.