nacięcie krocza

6 odpowiedzi
Witam. Mam problem po nacięciu i szyciu krocza, które w mojej ocenie nie zostało zszyte do końca i wejście po pochwy jest bardzo duże a ponad to po za wargi sromowe mniejsze wychodzi mi jakiś kawałek tkanki tam ze środka. Przeszkasza mi to na co dzień.Wcześniej nie miałam takich dolegliwości.
Czy mam szanse wykonać korekcję tego szycia na NFZ? Bądź czy prywatnie w gabinecie lekarskim można by przeprowadzić taki zabieg? Proszę o pomoc.
Można w ramach NFZ można odpłatnie.

Witam,
Żeby móc sie wypowiedzieć trzeba wykonac badanie ginekologiczne. Możliwości korekcji zależą od wielu czynników ale jest to z pewnością możliwe. Wszelkiego typu korekcje tego typu sa wykonywane w warunkach szpitalnych i z dużym prawdopodobieństwem będzie to możliwe na NFZ ale trzeba dowiedzieć się szczegółów w konkretnym szpitalu
z poważaniem
Tomasz Łabiak
Szanowna Pani,
Plastyka pochwy i krocza jest operacją wykonywaną w szpitalu, na NFZ. Oczywiście, na Pani życzenie, może to być także zrobione prywatnie. Ale nie w gabinecie lekarskim tylko na sali operacyjnej. Są prywatne szpitale.
Z wyrazami szacunku,
CS
Witam
Szanowna Pani,
Oczywiście u nas można wykonać taką korektę starej blizny. Konieczna będzie wcześniejsza konsultacja.
Z wyrazami szacunku
dr Dawid Serafin
Więcej informacji dostępnych na stronie: www serafinclinic pl
Najprawdopodobniej korekcja jest możliwa w szpitalu.musi się pani wybrać na wizytę.
Trzeba to obejrzeć, żeby zaproponować adekwatne leczenie. Może właśnie laser będzie dobrą opcją leczenia...??? Wówczas można to leczyć ambulatoryjnie BD