Muszę w najbliższym czasie podjąć ważną dla mnie decyzje na tle zawodowym od której może zależeć moj

4 odpowiedzi
Muszę w najbliższym czasie podjąć ważną dla mnie decyzje na tle zawodowym od której może zależeć moja przyszłość. Targają mną emocje, mam mętlik w głowie, nie mogę się na niczym skupić. Ponadto jeśli już podjąłbym tę decyzje, nie bardzo wiem jak poinformować o tym obecnego pracodawce.
Dzień dobry,

warto w takim razie omówić te kwestie w trakcie konsultacji. Nauczę, jak radzić sobie z emocjami, by nie paraliżowały zdolności do racjonalnego działania. Warto też opracować i poćwiczyć informowanie przełożonego o potencjalnej decyzji.

Serdecznie zapraszam,

dr Monika Gmurek

Dzień dobry. Gdy stajemy w obliczu ważnych decyzji bardzo często odczuwamy silne emocje i wahamy się, zastanawiając czy decyzje będą słuszne. Wspólnie z psychologiem może Pan rozważyć dokładnie wszystkie plusy, minusy, szanse i zagrożenia, które niosą ze sobą rozważane opcje, a także przećwiczyć sposób informowania o tym pracodawcy. Pozdrawiam Sandra Jargieło
Dzień dobry. Zachęcam, by w tej sytuacji sięgnąć po wsparcie psychologiczne. Na spotkaniu z psychologiem lub psychoterapeutą będzie Pan mógł jeszcze raz zastanowić się nad swoim wyborem, rozważyć różne możliwości, a także przygotować się na trudną rozmowę z pracodawcą. Pozdrawiam serdecznie.
Może Pani zapisać się na konsultacje i porozmawiać o tym z terapeutą. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk