Moje pytanie jest dość rzeczowe, mam nadzieję, że niezbyt bezpośrednie- mianowicie ile kosztuje tera

11 odpowiedzi
Moje pytanie jest dość rzeczowe, mam nadzieję, że niezbyt bezpośrednie- mianowicie ile kosztuje terapia?
Witam. Każdy terapeuta ustala sam swoją stawkę. Ceny wahają się od 80zł/sesja do 200zł/sesja. Standardowo jest to 100zł/sesja. Pozdrawiam

Koszt wizyty to 100.zł
To zalezy oczywiście jak terapia - indywidualna, rodzinna, partnerska - stawki za moje sesje można znaleźć na moim profilu. Pozdrawiam. Agnieszka Schab
Dzień dobry, w kwestii terapii proszę o pozostawienie kontaktu do siebie na Facebook, na priv. Odpowiem w pierwszej wolnej chwili. Pozdrawiam Paweł.
Dzień dobry!
Jeśli jest Pani/Pan osobą ubezpieczoną, to może umówić się Pani/Pan w Poradni Zdrowia Psychicznego (w swoim mieście) w ramach NFZ i wówczas koszty wizyty pokrywa Fundusz.
Jest również możliwość wizyty prywatnej (tzw. komercyjnej) i wówczas koszty wizyty wahają się w granicach od 100 zł do 130 zł (podaję ceny terapii indywidualnej na terenie woj. łódzkiego).
Pozdrawiam serdecznie!
Aleksandra Bienert
Witam, najlepiej będzie jeśli podam widełki: cena terapii indywidualnej waha się w okolicach 100/120/140 zł. za terapię indywidualną. W moim Gabinecie Psychoterapii "Energia Życiowa" stawka wynosi 100 zł. Należy pamiętać , że istotna jest regularność spotkań. Taka optymalna częstotliwość spotkań to raz w tygodniu. Terapia to także proces, który trwa określony czas-to bardzo indywidualna kwestia. Warto zaznaczyć, że podjęcie terapii jest formą "inwestycji w siebie", rozwoju własnego, który przekładać się będzie na poprawę jakości życia.

Pozdrawiam
Ewa Janasz
Dzień dobry. Cena za spotkanie psychoterapeutyczne waha się w zależności od rodzaju podejmowanych oddziaływań (sesje indywidualne, rodzinne, partnerskie). W Lublinie spotkania indywidualne to koszt od ok.80zł do 120zł za sesję. Pozdrawiam.
To zależy. Ilość sesji jest bowiem wynikową wielu czynników; charakteru i intensywności problemu, możliwości czasowych terapeuty i klienta, przebiegu procesu leczenia, jego dynamiki. Nie sposób tego oszacować i ustalić, nie znając 'przypadku' i bez konsultacji.
Koszt terapii zwykle wynosi 100zł, jednakże niektórzy terapeuci pracują taniej, a niektórzy drożej.
Moja odpowiedź będzie trochę inna i bynajmniej nie przewrotna. Koszty terapii: czas, własna praca, praca, praca i praca. pozdrawiam i zdrowia życzę:)
Witam serdecznie,

Ceny się różnią w zależności od miasta w którym szukamy terapeuty. W większych miastach takich jak Warszawa cena za poszczególna sesje to 130-150zl. W mniejszych miastach cena za poszczególna sesje to jakieś 100zl.

Pozdrawiam,
Adrian Olesiak