Mam zdiagnozowana fobię społeczną i szukam miejsc w Lublinie gdzie prowadzona jest terapia grupowa (

6 odpowiedzi
Mam zdiagnozowana fobię społeczną i szukam miejsc w Lublinie gdzie prowadzona jest terapia grupowa (najlepiej na nfz).Czy mogę prosić o jakieś namiary i informacje o takich miejscach?
Dzień dobry. Niestety nie potrafię pomoc. Pytanie trafiło do mnie a ja jestem z Wrocławia. Pozdrawiam

Szanowna Pani / Szanowny Panie,
sugeruję zwrócić się do Poradni Zdrowia Psychicznego w Lublinie - z pewnością uzyska tam Pani/Pan potrzebne informacje.
Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Bienert
Witam, ja niestety przyjmuję w Warszawie.
Poza tym sądzę, że dobra hipnoterapia byłaby pani/panu bardziej pomocna.
Pozdrawiam
Nie mogę pomóc. Jestem spoza Lublina
Witam, niestety nie znam, gdyż pracuję w Warszawie. Pozdrawiam.
Dzień dobry. Jeśli chodzi o terapię grupową na nfz to nie ma zbyt wielu miejsc świadczących takie usługi. Wiem, ze podczas pobytu dziennego na oddziale nerwic i zaburzeń osobowości w szpitalu neuropsychiatrycznym (budynek g) odbywają się sesje grupowe oraz indywidualne. Prywatnie ma Pani/Pan większe możliwości. Nabór do grup jest ogłaszany najczęściej na stronach internetowych lub bezpośrednio w ośrodkach psychoterapeutycznych. Pozdrawiam